13.05.2021 р. Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

Повідомлення про оприлюднення

Відповідно до вимог п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у наступному номері газети «Маньківські новини» та на веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу»(https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/) опубліковано проект регуляторного акту – проект рішення виконавчого комітету селищної ради «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

Мета: приведення вартості робіт у відповідність до собівартості витрат.

Стислий зміст проєкту: встановлення тарифів на:

• проведення медичних попереднього при влаштуванні на роботу та

періодичних медичних оглядів працівників певних категорій;

• проведення обов’язкових профілактичних медичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекцій;
  • проведення медичних оглядів для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної  системи;
  • проведення медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів;
  • проведення обов’язкового профілактичного наркологічного огляду;
  • проведення обов’язкових попереднього та періодичних психіатричних оглядів.

Розробник проекту: Комунальне некомерційне підприємство «Маньківська багатопрофільна лікарня» Маньківської селищної ради Черкаської області»

Зауваження та пропозиції щодо внесення змін та доповнень до проекту приймаються протягом одного місяця з дня публікації проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу шляхом надання їх у письмовому вигляді до адміністрації КНП «Маньківська БЛ» за адресою: 20101 смт. Маньківка, вул. Павлова, 16, або електронну адресу man_likarnya@ukr.net

Довідки за телефонами: (04748) 6-19-35, 6-17-58.

Оприлюднено 13 травня 2021 року

Проєкт рішення виконкому про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним  некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

Оприлюднено 13 травня 2021 року

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення виконкому  Маньківської селищної  ради «Про  встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

Оприлюднено 13 травня 2021 року

ТЕСТ Малого підприємництва (М-тест) Додаток  до аналізу регуляторного впливу проєкту рішення виконкому Маньківської селищної  ради  «Про встановлення  тарифів на платні послуги, що надаються Комунальним некомерційним підприємством «Маньківська багатопрофільна лікарня Маньківської селищної ради Черкаської області»

Ціни на платні послуги.

Перелік платних медичних послуг, які надаються КОМУНАЛЬНИМ НЕКОМЕРЦІЙНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ"МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ".

КАЛЬКУЛЯЦІЯ НА ПЛАТНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ.

Додаток до витрат на одного суб’єкта господарювання мікро-та малого підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта, пункту 2 розділу ІІІ аналізу регуляторного впливу до проекту розпорядження Маньківської селищної ради  "Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються  комунальним некомерційним підприємством "Маньківська багатопрофільна лікарня " Маньківської селищної ради Черкаської області".

Додаток до витрат на одного суб’єкта господарювання великого і середнього підприємництва, які виникають внаслідок дії регуляторного акта, пункту 2 розділу ІІІ аналізу регуляторного впливу до проєкту розпорядження Маньківської селищної ради  "Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються  комунальним некомерційним підприємством "Маньківська багатопрофільна лікарня " Маньківської селищної ради Черкаської області".

Акт хронометражу робочого часу.

Хронометраж робочого часу на одну послугу  (прийом одного пацієнта/відвідувача) Лікарем - ЕНДОСКОПІСТОМ  при проведенні фіброгастродуоденоскопії Маньківської багатопрофільної лікарні.

Хронометраж робочого часу на одну послугу (прийом одного пацієнта/відвідувача)

Лікарем - ендоскопістом  при проведенні фіброколоноскопії Маньківської багатопрофільної лікарні.

Хронометраж лікарів

Хронометраж аналізи