ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС на заміщення вакантних посад

Дата: 29.12.2020 16:57

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо особливостей проведення конкурсу та порядку проведення іспитів кандидатів на заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування, головного управління державної служби України 42/3673 від 04.06.2003 виконавчий комітет Маньківської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Начальника відділу юридичного забезпечення.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5-ти років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері права, законів України «Про місцеве самоврядування» «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, порядку проведення правової експертизи нормативно-правових документів, порядку систематизації, обліку і ведення правової документації.

Начальника фінансового управління.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна) не нижче ступеня спеціаліста. Стаж роботи за фахом в фінансовій сфері на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років. Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно складання та виконання місцевого бюджету, одержання міжбюджетних трансфертів, практику їх використання. Знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою; впевнений користувач ПК, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

Завідувача сектору культури та туризму.

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня спеціаліста; стаж роботи у закладах культури не менше 3-х років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері культури та туризму, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та діючого законодавства України професійного спрямування; основ діловодства; досконале володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Начальника відділу-державного реєстратора відділу Центр надання адміністративних послуг

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, повна вища юридична освіта не нижче ступеня магістра. Стаж роботи на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років. Знання Конституції України, нормативно-правових актів у сфері права, законів України «Про місцеве самоврядування», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання», «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру», основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

Начальника відділу земельних відносин, екологічних питань та благоустрою.

Загальні вимоги до кандидатів:   громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування (землевпорядник) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3років. Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Земельного Кодексу України, законодавчих акти в сфері земельних відносин; основ діловодства; досконале володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Для участі у конкурсі подаються такі документи : заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 2 фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація  особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; копія документа, який посвідчує особу громадянина України; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на обробку персональних даних.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад в органах місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспит на знання Конституції України, Законів України "Про службу в органах місцевого самоврядування ", "Про запобігання корупції",  а також законодавства з  урахуванням  специфіки функціональних повноважень відповідних посад виконавчого комітету Маньківської селищної  ради.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Звертатися за адресою: вул. Шевченка, буд. 9, смт Маньківка, тел. 6-10-82, 6-25-00