Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань соціального захисту виконавчого комітету Маньківської селищної ради

Дата: 20.01.2021 14:05

Маньківською селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань соціального захисту  виконавчого комітету Маньківської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:  громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3-х роківЗнання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування та діючого законодавства України відповідного професійного спрямування; основ діловодства; досконале володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Особова картка ( форма П-2 ДС)

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

4. Копія паспорта.

5. Копія ідентифікаційного коду.

6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

7. Копія документів про освіту.

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування відділу документообігу та організаційно – господарської роботи виконавчого комітету Маньківської селищної ради за адресою: смт Маньківка вул. Шевченка, 9,  тел. 6-10-82.

В И М О Г И

до кандидатів на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань соціального захисту виконавчого комітету Маньківської селищної ради

1.  Громадянство  України.

2.  Наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3  років.

3.  Знання Конституції України, законів України: «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», « Про боротьбу з корупцією», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

4.  Вільне володіння державною мовою.

5.  Володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.