Черкаська область, Уманський район

Завершення чемпіонату Маньківської територіальної громади з футболу

Дата: 29.07.2022 12:29
Кількість переглядів: 277

У середу 27 липня пройшли останні матчі Чемпіонату Маньківської ТГ з футболу (7+1).

У фінальній зустрічі зійшлися команди "Любителі" – ДЮСШ (діти) 2:0

"Ветерани" – "Отаман – Д"  1:2

"Молодецьке" – ДЮСШ (тренери) 2:0

За результатами турніру І місце і золоті медалі виборола команда  «Отаман – Д» . Команда вдячна капітану Сергію Маляренку за згуртованність та моральну  підтримку.

ІІ місце і срібні медалі виборола команда «Любителів». Команда вдячна Олександру Паламарчуку , власнику магазину «Ромашка», за фінансову  підтримку  команди на протязі усіх змагань.

ІІІ місце і бронзові медалі завоювала команда с. Молодецьке. Команда вдячна Турченку Сергію Васильовичу за фінансову підтримку.

Відділ освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради  дякує за допомогу в організації та проведенні турніру Маляренку С. В., Карпенку В.В., Філіпчаку О.Г., директору ДЮСШ Очерету О.М., тренерам ДЮСШ Поліщуку О.Ю., Полозюку Б.М., Бондару О.С.