Перемога буде за нами !!!

Дата: 05.09.2022 16:13

Людям, які весь вік працювали на розбудову, розквіт країни зараз боляче і тяжко бачити як гинуть діти, онуки, сини, руйнуються міста... Період військового стану загострив потреби психологічної підтримки та комунікації всіх верств населення країни: дітей, дорослих, пенсіонерів. З огляду на це щоразу переконуємось у важливості об'єднання людей не лише для навчання, але й для розуміння, що в спілкуванні і єдності наша сила.

Під час війни складно всім, та відділення надання соціальних послуг намагається більше зосередити свої зусилля на підтримку ЗСУ (від плетіння маскувальних сіток, браслетів для виживання до виготовлення оберегів для наших захисників, випікання пирогів та смаколиків для виручення коштів для потреб армії на благодійних ярмарках). Не зважаючи ні на що 1 вересня підопічні відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування, що в Маньківці зібралися на першу зустріч після коротких літніх канікул на рідному стадіоні. Зустріч пройшла в особливо теплій атмосфері добра та щирості з впевненістю в швидку перемогу України в цій безглуздій, нікому не потрібній війні.