Дата: від до Скинути

В Маньківці пройшов другий тур чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів

25 листопада 2023 року в селищі Маньківка Асоціацією футболу Уманського району (АФУР) було проведено ігри другого туру чемпіонату Уманського району з міні футболу серед ветеранів.

10:28 28.11.2023

Новий циклон принесе чергове ускладнення погодніх умов на Черкащині

Не встигла Черкащина оговтатися від попереднього сніжного колапсу, як в Україну заходить новий циклонічний вихор OLIVER, який принесе чергову негоду. Вплив циклону наш регіон відчує вже сьогодні ввечері посиленням вітру до 15-20 м/с та підвищенням температури до 3-5° тепла. Мокрий сніг та дощ вночі створять ідеальні умови для ожеледі, налипання мокрого снігу та ожеледиці на дорогах.

09:04 28.11.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради Павла СКОРИКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради Павла СКОРИКА  – з нагоди  Дня народження!

08:33 28.11.2023

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради Валентина РИНДЮКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради Валентина РИНДЮКА  – з нагоди  Дня народження!

08:31 28.11.2023

Подяка за допомогу у ліквідації наслідків зимової негоди

26, 27 листопада  негода  випробовувала на міцність жителів України, Маньківську громаду не оминуло також – протягом двох днів замітало снігом, сильні пориви вітру, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

15:30 27.11.2023

УВАГА!!! Зміна надавача послуг з розподілу природного газу!!!

За інформацією Черкаської обласної військової адміністрації з  25 вересня 2023 року НАК ,,Нафтогаз України“ розпочав планову інтеграцію АТ ,,Черкасигаз“ до свого складу. Метою корпоративних змін є налагодження ефективної роботи газорозподільної системи Черкаської області для зміцнення потужності енергетичної сфери країни. У зв’язку з цим АТ ,,Черкасигаз“ припиняє надавати послуги з розподілу природного газу, експлуатації систем газопостачання, а також інші послуги, пов’язані з газопостачанням споживачів в межах території здійснення ліцензованої діяльності у Черкаській області та, починаючи з 01 грудня 2023 року, надавачем послуг з провадження господарської діяльності буде новоутворена Черкаська філія ТОВ ,,Газорозподільні мережі України“.

11:48 27.11.2023

у Молодецькому відбулися заходи з нагоди 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

10:13 27.11.2023

Члени виконкому затвердили тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів

24 листопада 2023 року під головуванням очільника Маньківської громади Валерія Івасюка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

15:51 26.11.2023

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста-бухгалтера фінансового управління Людмилу БОДАШ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста-бухгалтера фінансового управління Людмилу БОДАШ – з нагоди  Дня народження!

08:10 26.11.2023

На Маньківщині вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років

Пам’ять – книга… Її сторінки пишуться не завжди яскравими кольорами, багато її сторінок, на превеликий жаль, написано чорними кольорами. Голодомор – страшна і чорна сторінка історії нашої країни. Щорічно у четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору.

16:20 24.11.2023