Маньківщина відправила черговий гуманітарний вантаж для постраждалих жителів Херсонщини

Дата: 19.06.2023 11:11

У суботу, 17 червня, було відправлено черговий гуманітарний вантаж для постраждалих жителів Херсонщини. Цього разу до збору долучилися всі небайдужі жителі нашої громади, колективи підприємств, установ та організацій. В основному акцент було зроблено на воді, засобах особистої гігієни, побутовій хімії та посуді.

Частину вантажу склали продукти харчування, левову частку яких зібрали та дбайливо підготували для транспортування жителі с.Молодецьке.Також до формування допомоги продуктами харчування і водою долучилася Іваньківська об’єднана територіальна громада.

Знову не залишилися осторонь благодійний фонд ТОВ «Кищенці» та ТОВ компанія «Кернел». За кошти цієї компанії знову було заправлено дизпаливом автомобіль та закуплено продукти харчування і вкрай необхідна побутова техніка (електрочайники, електроплита, мультиварка). Разом ми можемо усе!

У ці складні часи жителі нашої громади дуже активно відгукнулися на наш збір. Протягом трьох днів нам вдалося сформувати майже 5 тон вантажу. Виконавчий комітет Маньківської селищної ради щиро дякує усім небайдужим, хто долучився до збору.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Цей приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.