A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Маньківської селищної територіальної громади

   ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Відповідно до вимог п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» (https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/) опубліковано проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»

   Зауваження та пропозиції щодо внесення змін та доповнень до проекту приймаються протягом одного місяця з дня публікації проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу шляхом надання їх у письмовому вигляді до фінансового управління Маньківської селищної ради за адресою: 20101 смт. Маньківка, вул. Соборна 14, або електронну адресу manfuotg@ukr.net

 Довідки за телефонами: (04748) 6-13-78; 6-10-56

або секретарю Маньківської селищної ради за адресою: 20101 смт. Маньківка, вул. Шевченка 9, або електронну адресу sekretar_mankivka@ukr.net

 Довідки за телефонами: (04748) 6-10-82

 

Оприлюднено 29 квітня 2021 року 

 

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення  Маньківської селищної  ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»

Оприлюднено 29 квітня 2021 року 

 

 

Додаток  до аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Маньківської селищної  ради  «Про встановлення місцевих податків  та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»    ТЕСТ Малого підприємництва (М-тест)

Оприлюднено 29 квітня 2021 року 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень