Про встановлення місцевих податків та зборів на території Маньківської селищної територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Відповідно до вимог п. 24 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» веб-сайті Маньківської селищної ради у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» (https://mankivska-gromada.gov.ua/opriljudnennya-proektiv-regulyatornih-aktiv-ta-analizu-regulyatornogo-vplivu-15-29-53-07-04-2021/) опубліковано проект регуляторного акту – проект рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»

Зауваження та пропозиції щодо внесення змін та доповнень до проекту приймаються протягом одного місяця з дня публікації проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу шляхом надання їх у письмовому вигляді до фінансового управління Маньківської селищної ради за адресою: 20101 смт. Маньківка, вул. Соборна 14, або електронну адресу manfuotg@ukr.net

Довідки за телефонами: (04748) 6-13-78; 6-10-56

або секретарю Маньківської селищної ради за адресою: 20101 смт. Маньківка, вул. Шевченка 9, або електронну адресу sekretar_mankivka@ukr.net

Довідки за телефонами: (04748) 6-10-82

Оприлюднено 29 квітня 2021 року

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення  Маньківської селищної  ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Маньківської селищної територіальної громади»