A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури гром. слухань щодо врахування гром. інтересів під час розроблення детального плану території частини кварталу вир. забудови з метою розміщення адмін.-побут. та склад. будівель по вул. Малиновського в смт Маньківка

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення Маньківської селищної ради від 07.10.2021 № 14-11/VII «Про розробку детального плану території частини кварталу виробничої зони з метою розміщення адміністративно-побутової та складської будівель по вулиці Малиновського в смт Маньківка Уманського району Черкаської області», Маньківська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою розміщення адміністративно-побутової та складської будівель по вулиці Малиновського в смт Маньківка Уманського району Черкаської області» (далі – ДПТ).

Метою розроблення ДПТ є уточнення положень містобудівної документації, впорядкування території для містобудівних потреб та розвитку території в смт Маньківка. Замовник розроблення ДПТ – виконавчий комітет Маньківської селищної ради; розробник - ПП Білецький В.А. (кваліфікаційний сертифікат АА № 003224 від 15.07.2016).

    Основні техніко – економічні показники ДПТ:

   Територія (в межах детального плану), всього - 3,96 га, в тому числі:    

   територія проектованої ділянки (всього)  - 0,5 га, з них: під забудовою – 0,27 га; замощення – 0,189 га; озеленення – 0,025 га.

          Проектним рішенням ДПТ не вноситься жодних змін до планувальної структури території, що межує з проектованою земельною ділянкою.

          З текстовою та графічною частинами ДПТ можна ознайомитись  за адресою: смт Маньківка, вул. Шевченка, 9, кабінет № 8 (другий поверх), а також на офіційному веб-сайті Маньківської селищної ради  в  рубриці «Містобудівна документація», розділ «Оголошення про оприлюднення проєкту містобудівної документації».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради  (тел. 6-30-50).

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін з дня опублікування. Пропозиції подаються до Маньківської селищної ради громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Строк завершення прийому пропозицій до 11.03.2022 року включно (30 днів) на адресу: 20100, Черкаська обл.,                      смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9; електронна адреса: mankivka_selrada@ukr.net

Відповідно до п. 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 за № 555, зауваження та пропозиції мають право подавати:

     1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

     2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

     5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань                (у разі проведення): 15.03.2022 о 15.00 в приміщенні Маньківської селищної ради смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9.

 

Графічні матеріали   ( Аркуш 1; Аркуш 2; Аркуш 3; Аркуш 4;  Аркуш 5  )

Пояснювальна записка              Рішення 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень