Голова Маньківської  селищної територіальної громади

Івасюк Валерій Аксентійович

Народився Валерій Аксентійович 02 червня 1961 року.

Після закінчення середньої школи вступив до Буцького сільського ПТУ, отримавши середню спеціальну освіту за спеціальністю «Тракторист-машиніст». Після закінчення якого працював трактористом-машиністом, а згодом водієм в Тальянківському радгоспі-технікумі.

Був призваний на дійсну строкову службу, яку проходив з 1979-1981 роки. Після закінчення служби в лавах Збройних Сил продовжив працювати в Тальянківському радгоспі-технікумі водієм автомобіля КАЗ.

З 1984 по 1986 роки навчався  в Тальянківському радгоспі-технікумі на агрономічному факультеті.

З 1987 по 1992 роки навчався  в Уманському сільськогосподарському інституті ім. О.М.Горького за спеціальністю  агрономія.

В 1993 році був обраний на посаду директора МП «Нива», з якої  був звільнений у 1996 році у зв’язку із самоліквідацією підприємства.

З 2000 по 2020 роки  працював сільським головою Рогівської сільської ради.

З 2020 року обраний головою Маньківької селищної ради об’єднаної територіальної громади.