Шевелюк Євгеній Іванович

Фото без описуШевелюк Євгеній Іванович народився 27 серпня 1985 року в селі Вікторівка  Маньківського району  Черкаської  області.

Закінчив Вікторівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, навчався, як всі хлопці, був простою, доброю дитиною. Після школи пішов навчатись до Буцького ПТУ на повара. Полюбляв  цю справу: дійсно дуже смачно все готував. Потім від воєнкомату пішов на навчання в Уманське ДОСАФ на водія вантажних авто.  Після закінчення навчання пішов працювати в охоронну службу «Сяйво», охоронником. Працюючи на Христинівському молокозаводі  зустрів свою другу половину - Оксану, поєднали свої серця. Євгеній Іванович став рідним батьком для сина Олега та доньки Діани і почали разом будувати своє родинне  гніздечко в  селі  Івангород  Христинівського  району.

17 травня 2023 року Євгеній Іванович був мобілізований третім відділом Уманського РТЦК та СП. Як солдат з  28 травня до 01 липня 2023 пройшов «Базову загальновійськову підготовку» в рамках  Операції ІНТЕРФЛЕЙС на території  Великої Британії…

Євгеній Іванович був стрілець-снайпер 1 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону  військової частини  А2167.

Загинув 11 жовтня 2023 року в результаті  бойових дій  при здійсненні противником обстрілу з танку, РСЗВ, артилерії та міномета позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.