A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Реєстрація колективних договорів

Згідно п.2 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постанововю Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 для повідомної реєстрації колективного договору сторони договору надають до Маньківськоі селищної ради наступні документи:

 1. Примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

2. Копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цього договору.

 Документи надавати в паперовому варіанті – у відділ з питань соціального захисту виконавчого комітету (кабінет 9  (смт. Маньківка, вул. Соборна, 3), в електронному вигляді – на пошту vidsoc20101@ukr.net

      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень