Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Реєстрація колективних договорів

Згідно п.2 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постанововю Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 для повідомної реєстрації колективного договору сторони договору надають до Маньківськоі селищної ради наступні документи:

 1. Примірник договору разом із додатками та супровідним листом у вигляді оригіналу паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками або у вигляді оригіналу електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами, або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідченої кваліфікованою електронною печаткою.

2. Копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цього договору.

 Документи надавати в паперовому варіанті – у відділ з питань соціального захисту виконавчого комітету (кабінет 9  (смт. Маньківка, вул. Соборна, 3), в електронному вигляді – на пошту vidsoc20101@ukr.net

      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень