Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради Іжка Івана Павловича за 2021 рік

Відвідування пленарних засідань та засідань постійних комісій за період з 26.11.2020  по 31.12.2021– був присутній на 14 з 16 сесій, 15 з 16 засідань постійних комісій.

За звітний період було розглянуто на вирішено 127 звернень громадян.

          Депутатами Павленко А.О., Іваненко А.А., Іжко І.П. було складено 23 акти обстеження домоволодінь жителів смт Маньківка.

         

          Протягом 2021 року вдалося здійснити низку важливих проектів. Зокрема, за сприяння  депутата обласної ради Віштака І.А. та активної позиції депутатів фракцій ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради,  за вагомої підтримки обласної фракції  ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  вдалося реалізувати наступні заходи:

 

 1. Громада була включена  до обласної  програми «Шкільний автобус» на пільгових умовах співфінансування 10/90: 10 відсотків (185 тис. грн) кошти громади, решта  1 665 тис. грн  - кошти державного бюджету.
 2. Через Бюджетну програму ДФРР реалізовується проєкт «Капітальний ремонт з утепленням фасаду, заміною вікон на енергозберігаючі та дверей Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Маньківської селищної ради Черкаської області за адресою: вул. Благодатна, 3 смт. Маньківка в рамках проекту „Термомодернізація Маньківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Маньківської селищної ради Черкаської області" на загальну суму  10585.63тис. грн.
 3. Зроблено поточний ремонт дороги загального користування місцевого значення О241108 до с.Кищенці Маньківської СТГ.
 4. За сприяння Віштака І.А. було отримано новий автомобіль  «Швидка» типу «В» на базі Citroеn Jumper для обслуговування Маньківської СТГ Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
 5. Реалізовано проект  «Реконструкція каналізаційної насосної станції в
  смт. Маньківка» на загальну суму  2667,7 тис. грн. в рамках виконання 
  обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки   
 6. Надано субвенцію в рамках виконання обласної програма впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2023 року в сумі  150 тис грн.
 7. Надано субвенцію в рамках виконання обласної підвищення якості шкільної природничо математичної освіти на період до 2023 року (на умовах співфінансування) в сумі 125 тис грн

 

5 жителям громади було надано одноразову грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету на загальну суму 30 тисяч гривень.

 

          Протягом звітного року депутати Маньківської місцевої організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» працювали у напрямках, задекларованих виборчою програмою та з урахуванням потреб жителів громад.

 

Благоустрій населених пунктів

 • За сприяння та фінансової підтримки депутата Шевченка В.П. у селищі Маньківка було встановлено та здійснено благоустрій соціальної колонки питної води (вартість робіт склала до 50 тис. грн.), також Маньківська організація  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» долучилася до робіт по встановленню колонки в с.Паланочка.
 • До облаштування артезіанської свердловини та водозабірної колонки у с.Нестерівка долучився Микола Северин, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» виділивши 50 тис.грн для продовження робіт з будівництва свердловини. Для підключення до водогону закладів освіти с Нестерівка  Віктор Шевченко, депутат Маньківської селищної ради виділив кошти в сумі 50 тис.грн.
 • За сприяння депутатів Павленко А.О., Мельник В.І., Шевченко В.П. Маньківська організація  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» долучається до святкового оздоблення смт Маньківка, сіл Подібна, Добра з нагоди новорічних свят, створення Великоднього простору у селищі.

          В рамках відзначення Всеукраїнського дня довкілля було проведено розчищення парку та кладовищ (протягом 4 місяців за матеріальної та трудової підтримки СФГ «Шевченко» проводилися роботи по розчищенню території місцевого кладовища від дерев, що підлягали зрізанню, на оплату робіт було залучено понад 100 тис. грн), проведеано санітарну обрізку дерев у селах Роги, Подібна, Добра,  роботи по прибиранню узбіччя дороги між населеними пунктами Подібна-Маньківка. За підтримки депутата Попелюха О.Ю. в селі Роги встановлено нові дорожні знаки, відремонтовано та відновлено дорожній знак "Пішохідний перехід" з внутрішньою підсвіткою.

 

Ремонт та утримання доріг

          За сприяння депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Шевченка В.П., Попелюха О.Ю., Мельника В.І., Іжка І.П. Маньківської селищної ради  протягом року було виконано ряд ремонтних робіт доріг, зокрема:

 • Проведено ямковий ремонт дороги щебеневою сумішшю від села Роги на суму 50 тисяч гривень, здійснено санітарну обрізку дерев в напрямку с.Поташ Маньківської територіальної громади, розчищено узбіччя від заростей та територію навколо зупинки.  
 • Проведено ямковий ремонт доріг по вулицях Шкільна, Братів Шевченка та Горького, відновлено дорожнє покриття способом поверхневої обробки — сумішшю бітумної емульсії, загалом було використано 15 тонн суміші, а загальна протяжність виконаних робіт становить понад 5,5 км.
 • Здійснено влаштування асфальто-бетонного покриття греблі с.Кищенці на загальну суму 226772,00 грн, ямковий ремонт асфальто-бетонного покриття доріг с.Харківка на загальну суму 49999,95 грн, ямковий ремонт асфальто-бетонного покриття доріг с.Добра на загальну суму 89560,00

 

Культурний розвиток та змістовне дозвілля жителів громади

          За сприяння члена обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Миколи Северина та депутатів місцева організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ» активно долучилися до святкування 30-ї річниці Незалежності України: смачні запашні короваї, якими частували усіх учасників та гостей святкових заходів у смт Маньківка, а також святкова концертна програма від сучасних українських виконавців стала подарунком для жителів громади у селищі Маньківка. Було організовано підвіз людей до місць проведення заходів. Також для малечі у Маньківці було облаштовано цікавий ігровий лабіринт, а для молоді - яскраву сучасну дискотеку, загалом було залучено понад  200 тисяч гривень.

          За сприяння депутата Віктора Шевченка гучно пройшло святкування Дня села та 30-ї річниці Незалежності  у с. Подібна.

          Для збереження культурної спадщини було виділено кошти Добрянському СБК для реставрації вишитих картин.

          Завдяки депутату Мельнику В.І. в с.Добра організовано виступ Народного аматорського драматичного колективу «Ренесанс»

          За активної участі депутата Павленко А.О. Маньківська селищна організація долучилася до створення молодіжного Арт-простору у Центрі культури та дозвілля, завдяки фінансовій підтримці було виконано ремонтні роботи та закуплено необхідний інвентар.

          Також було придбано новорічний костюм для проведення заходів «Резиденція св.Миколая»  у селищному  центрі кульутри та дозвілля.

 

Турбота  про старше покоління

          З нагоди Дня ветерана та Міжнародного для людей похилого віку депутати Маньківської селищної ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» разом із головою Маньківської селищної ветеранської організації Валентиною Ковган та старостами сіл відвідали та привітали найстарших жителів Маньківської громади у кожному населеному пункті. Разом із щирими побажаннями здоров'я і добра, злагоди і миру, люди поважного віку отримали продуктові набори та приємні подарунки.

 

Підтримка закладів дошкільної та загальної освіти

          Під час зимових канікул організовано екскурсійну поїздку до зоопарку "Золотий фазан", м.Ставище. для 28 дітей сиріт та напівсиріт, а також дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

          За сприяння депутата Олександра Попелюха було виконано будівельні роботи за закуплено матеріали на суму 30 тисяч гривень для ремонту загальноосвітнього закладу у с.Роги.

          З метою пропаганди здорового способу життя, організації змістовного та корисного дозвілля учнівської молоді, популяризації споживання молока, депутати ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Мельник В.І. та Іжко І.П., що працюють на підприємстві ТОВ «Кищенці», організували цікаві екскурсії фермою в селі Добра для учнів закладів загальної середньої освіти громади. Учні відвідали краєзнавчий музей у селі Дзензелівка, для ознайомлення з історією краю, а потім ознайомилися із технологією утримання ВРХ. На завершення екскурсії кожен учень отримав «молочний подарунок».

          Активно долучилися депутати ВО «ЧЕРКАЩАНИ» до святкування Міжнародного дня захисту дітей.    До дітей Маньківської громади завітали депутат обласної ради від ВО «Черкащани» Ігор Віштак та депутати селищної ради Віктор Шевченко, Алла Павленко. Маньківські та Кищенецькі школярі отримали спортивний інвентар, а вихованці відділення комплексної реабілітації ЦНСП - розвиваючі набори, наочність для навчання та ігри.

          Вже традиційно, для маленьких пацієнтів стоматологічного кабінету ЦНПМСД знову було поповнено бокси із іграшками.

          Долучилися до вітань і інші депутати ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в населених пунктах громади, подарувавши солодощі, фрукти, подарунки та грошову допомогу для проведення свят, сертифікат на придбання електроплити для потреб Добрянського дошкільного закладу.

 Традиційно, з нагоди свята,  депутати ВО "ЧЕРКАЩАНИ" цьогоріч запросили до малюків святого Миколая із гостинцями. 538 вихованців закладів дошкільної освіти Маньківської селищної територіальної громади отримали солодкі подарунки від депутатських фракцій ВО "ЧЕРКАЩАНИ " в громадах.

          Депутат Шевченко В.П. подарував учням Подібнянського ЗДО у новостворену кімнату-relax крісла-мішки, депутат обласної ради від ВО «Черкащани» Віштак І.А  ноутбук «Lenovo», який поповнив цифрову базу закладу.  Депутат Мельник В.І. поповнив групові осередки дитячих закладів с.Добра, с.Кищенці  ігровими наборами.

 

 

Підтримка  обдарованої молоді

Один із напрямків роботи місцевої організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - підтримка творчо-обдарованих дітей та молоді. Так, впродовж вже кількох років, випускники-медалісти загальноосвітніх закладів, а нині студенти, отримують щомісячно стипендію, проягом 2021 року стипендію отримували 19 стипендіатів.

          У вересні  2021 року Маньківська селищна організація ВО «ЧЕРКАЩАНИ» долучилася до проведення цікавого і творчого заходу – пленеру для вихованців Маньківської дитячої школи мистецтв у мальовничому куточку Маньківщини – Буцькому каньйоні. Юні-художники писали мальовничі краєвиди Буцького каньйону. Молоді таланти вдосконалювали свою майстерність разом із досвідченними наставниками – викладачами школи мистецтв Олексієм Заїкою, Світланою Бас, Тарасом Крамаренком та Валентиною Франсіс. Також учні відвідали екскурсію до жительки смт Буки Анжели Драч, що займається відродженням стародавньої кераміки. За фінансової та технічної підтримки ВО «ЧЕРКАЩАНИ» учасники були забезпечені харчуванням та транспортом для здійснення заходу, а також були нагороджені дипломами та заохочувальними подарунками.

          За фінансової підтримки Маньківської селищної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» артисти Вікторівського духового оркестру  взяли участь у фестивалі в м. Сміла.

 

Сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» активно долучаються до патріотичного виховання молоді. Традиційно, член обласної ради та координатор ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Микола Северин та голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради Віктор Шевченко відвідали міжшкільний військово-патріотичний табір «Козацький гарт» в с.Паланочка Маньківської ТГ. М.Ф.Северин та Шевченко В.П. презентували табору дві пневматичні гвинтівки BEEMAN та набори набоїв для вдосконалення навичок стрільби.

          Також  голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради Віктор Шевченко сприяв організації військово-патріотичної гри «Джура» у с.Подібна.

 

Соціальних захист жителів громади

          За сприяння  Маньківської селищної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» надано приміщення для організації Банку одягу та предметів домашнього вжитку для громадян, що опинилися в скрутній життєвій ситуації.

          Завдяки активній позиції депутатів Мельника В.І. та Іжка І.П. Благодійним фондом ТОВ «Кищенці» було організовано екскурсійні поїздки для підопічних, слухачів Університету третього віку Подібнянського та Рогівського відділень в умовах денного перебування.

          Маньківська селищна орагнізація ВО "ЧЕРКАЩАНИ" долучилася до заходів з нагоди Дня медичного працівника,  медики отримали грошові винагороди.

          За фінансової підтримки Маньківської селищної організації ВО "Черкащани" у червні  відбувся спортивний захід "Спартакіада ветеранів АТО/ООС та волонтерів". За активної підтримки депутата Іваненка А.А. фракція долучилася до ремонту та переоблаштування квартири для учасника АТО/ООС з обмеженими фізичними можливостями, 4 учасники АТО, жителі  Іваньківської, Маньківської та Буцької громад отримали матеріальну допомогу на загальну суму 20 тис.грн. Завдяки активній позиції фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ" Маньківської селищної ради 20 учасників АТО Маньківської громади отримали у власність земельні ділянки.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень