Дрімля Віталій Михайлович

Фото без опису  Дрімля Віталій  Михайлович  народився  30 квітня  1990  року в селі Пугачівка, Уманського району  Черкаської  області.

Закінчив Вікторівську ЗОШ, навчався, як всі хлопці, був простою, тихою,  доброю,  спокійною дитиною. Потім служба  в Збройних Силах України.

Після служби в армії пішов працювати в Старобабанській виправній колонії 92 до травня 2017 року.

У 2014 році зустрів  свою другу половину Наталію і вони навіки поєднали свої серця.

Мають сина 2015 року народження та доньку 2018 року народження.

З 13 травня 2017 року Віталій Михайлович був мобілізований, як старший водій–радіотелефоніст автомобільного відділення взводу забезпечення   реактивного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи.

З 09 березня 2019 року по березень 2024 року - солдат, старший водій радіолокаційного відділення радіолокаційного вузла.

Безпосередньо брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях.

Загинув 04 квітня 2024 року внаслідок потрапляння на мінне поле, в районі населеного пункту Кринки, Херсонської області.