Інформація про виконання бюджету

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.02.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.02.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.03.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.03.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.04.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.04.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.05.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.05.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.06.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.06.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.07.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.07.2021.

Звіт про виконання бюджету громади за І півріччя 2021 року

Інформація до звіту про виконання  бюджету Маньківської селищної територіальної громади за перше півріччя 2021 року

Інформація про виконання захищених статей видатків бюджету Маньківської селищної територіальної громади за 1 півріччя  2021 року

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.09.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.09.2021.