Інформація про виконання бюджету

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.02.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.02.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.03.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.03.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.04.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.04.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.05.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.05.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.06.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.06.2021.

Довідка про виконання  загального та спеціального фондів бюджету Маньківської селищної    територіальної   громади  станом на 01.07.2021.

Інформація про виконання захищених статей видатків загального фонду бюджету  Маньківської селищної  територіальної   громади станом на  01.07.2021.