Клочан Олександр Вікторович

Фото без опису   Клочан Олександр Вікторович  народився 29 грудня 1992 року в селищі Маньківка. Проживав в селі Поташ Маньківського району Черкаської області із батьками. У 2011 році закінчив 11 класів Маньківської загальноосвітньої школи-гімназії №2 та в 2014 році Тальянківський агротехнічний коледжі Уманського НУС на відділенні газифікації.

У червні 2014 року призваний на контракту військову службу в 101-у бригаду окремого батальйону охорони Генерального штабу України.

Наказом командира військової частини А0139  Міністерства оборони України №121 від 10.06.2014 року солдата військової служби за контрактом призначено на посаду водія взводу бронетранспортерів 2 роти охорони 1 батальйону охорони в м.Київ.

І в серпні 2014 після «учебки» був направлений в 101-у бригаду окремого батальйону охорони Генерального штабу України в зону АТО та  приймав участь в антитерористичній операції під  Дебальцево.

Загинув  Клочан Олександр Вікторович 07 лютого 2015 року під час обстрілу з БМ-21 базового табору в районі м. Дебальцеве Донецької області. 14 лютого 2015 року похований на місцевому кладовищі у с.Поташ.

У селі Поташ відкрито пам`ятник загиблому воїну АТО Олександру Клочану.

Указом Президента України №282/2015 від 23 травня 2015 року, «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня  (посмертно).