Таран Олександр Олексійович

Фото без опису  Таран Олександр Олексійович народився 26 травня 1969 року в смт Маньківка. Навчався у Маньківській загальноосвітній школі, по закінченню якої вступив до технікуму у м.Черкаси. Після навчання був призваний на строкову службу до лав Збройних Сил України, закінчивши її у званні сержанта.

Одружився і разом з дружиною Богданою народили і виховали двох дітей Тетяну і Ігоря. Працював на підприємствах Маньківщини. Завжди був трудолюбивий та відповідальний. Коли 24 лютого розпочалася війна, він прийшов у  військкомат добровольцем і пішов захищати  Вітчизну. Не роздумуючи, змінив тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-оборонця, захищаючи Батьківщину від російських агресорів і найманців.

Захищав інтереси нашої держави, перебуваючи на передовій у м.Сєвєродонецьк Луганської області, м.Бахмут, с.Миколайпілля, с.Благодатне Донецької області, с.Кутузівка, с.Білий Колодязь, с.Нижній Бурлук, с.Рідкодуб, с.Садовод Харківської області. Внаслідок хвороб, спричиненних численними контузіями і ураженням фосфором у 2023 році був комісований із  в/ч А-7104 за станом здоров’я. 04 червня 2023 року внаслідок хвороб, спричинених цією страшною війною, навіки перестало битися серце Героя, захисника України - Тарана Олександра Олексійовича.