A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради Лещенко Світлани Іванівни за 2021 рік

Я, Лещенко Світлана Іванівна, обрана депутатом Маньківської селищної ради VIII скликання від партії «Слуга Народу».

У своїй депутатській  діяльності від початку роботи депутатського корпусу керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про звернення громадян», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом  роботи Маньківської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами.

У Маньківській селищної раді працює фракція «СЛУГА НАРОДУ»,  яка складається лише із двох депутатів:

Я – Світлана Лещенко – голова фракції, та

Ігор Наумець – член фракції.

Свою роботу, як депутата, виконую в наступних напрямках:

Взяла участь у роботі 14 пленарних засідань ради (із 16), (2 засідання пропущено за станом здоровʼя та з поважної причини), де за моєї участі розглянуто 776 питань.

Працюю у постійній комісії селищної ради з питань депутатської діяльності та регламенту, регуляторної політики, правопорядку, оборони та боротьби з організованою злочинністю, де відвідала 9 засідань комісії. За моєї участі комісією опрацьовано 40  питань. Зокрема окрему увагу надано опрацюванню важливих проектів рішень ради:

Регламент роботи Маньківської селищної ради VIII скликання;

Положення про старост;

Нормативно - правові акти та ряд інших.

Веду активне спілкування з виборцями, приймаю звернення та скарги громадян. Отримано 8 звернень громадян, з них вирішено позитивно 5, решта – надано розʼяснення.

Під час  бесід з громадянами інформую виборців про діяльність ради та прийняті нею рішення. З метою вирішення проблем виборців вношу під час роботи сесії та постійної комісії депутатські запитання та відстоюю важливі рішення зокрема щодо:

  • необхідності створення служби у справах дітей;
  • справедливого вирішення питань про надання земельних ділянок  до 2 га учасникам АТО та ООС (на виконання ЗУ), а не менше;
  • якісної підготовки проектів рішень селищної ради до сесії;
  • виконання Регламенту селищної ради;
  • необхідності належної підготовки (відповідно до Регламенту) проектів рішень селищної ради з бюджетних питань, зокрема роздачі на руки кожному депутату до сесії паперових додатків до Реєстру бюджетних запитів та розподілу бюджетних коштів на відповідний період (проект розподілу коштів) ;
  • про потрібність призначення стипендій (премій) обдарованим учням (вихованцям), студентам нашого регіону та одноразових грошових винагород педпрацівникам за підготовку переможців;
  • про утворення Старостинських округів Маньківської селищної ТГ, де висловила принципову позицію та відстояла утворення Попівського старостинського округу з центром в селі Попівка(рішення №14-4 8 ).

У результаті позитивного вирішення звернень:

надано сприяння та працевлаштовано 4 особи(Буцерога І, Пащина Л, Хоменко Н,

Бурштван О.);

надано необхідні речі та одяг малозабезпеченим громадянам;

за власні кошти обладнано спеціальне місце та придбано тонометр марки PARAMEDEXPERT-X на суму 925 грн, який встановлено безоплатно в аптеці «Іванчанка» для відвідувачів аптеки.

До Дня св. Миколая за власні кошти закуплено цитрусові та передано для 21 дитини з малозабезпечених сімей та вихованців ДБСТ.

Взяла участь у культурно-масових заходах регіону, зокрема урочистостях до Дня незалежності України (смтМаньківка, село Іваньки), свято Першого дзвінка (Маньківська ЗОШ №2), Новорічно-Різдвяних заходах (Маньківка, Іваньки) та інші.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень