Назаренко Сергій Іванович

Фото без опису  Назаренко Сергій Іванович народився 05 жовтня 1980 року в селищі Маньківка.

В 1997 році після закінчення Маньківської загальноосвітньої школи продовжив навчання у Тальнівському коледжі, де вивчав будівництво та експлуатацію будівель.

В 1998 році проходив строкову службу у лавах Збройних Сил України.

У 2002 році був прийнятий на службу до Державної кримінальної установи, де пропрацював більше 20 років.

У серпні 2022 року звільнився з служби ДКВС з посади начальника варти у званні старшого прапорщика за власним бажанням.

У вересні 2022 року вступив до лав Збройних Сил України.

Був гранатометником відділення охорони військової частини А2614.

Має сина Назара

Загинув 09 квітня 2023 року під час обстрілу з боку збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Новобахмутівка Донецької області, приймаючи участь в бойових діях для забезпечення національної оборони, відсічі і стримування збройної агресії  ненависних окупантів.