Обирай бригаду, до якої хочеш долучитися

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі.

Для підсилення наших сил оборони на Черкащині та по всій країні стартувала національна кампанія «Гвардія наступу».

Усі, хто готовий звільняти наші території, можуть вступати до спеціальних бригад Національної поліції України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

«Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій», «Спартан»: вісім бригад, одна ціль – остаточно знищити ворога.

Основа бригад – офіцери та солдати, які мають бойовий досвід і проявили себе якнайкраще на фронті. Доукомплектація відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України. Участь у наступальних операціях вони братимуть лише після інтенсивної підготовки із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів.

■ Як долучитися?

Варіанти два: онлайн або ж у визначених ЦНАПах.

• Черкаси: вул. Благовісна, 170
  • Сміла: вул. Незалежності, 37
  • Умань: вул. Чорновола, 32/6
  • Жашків: вул. Захисників України, 17
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40.

ПЕРЕМОГА залежить від кожного!

Гаряча лінія: +38(044)2-307-600

Додаткова інформація в інформаційному буклеті та відеороліках :

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Звертайся до місцевого ЦНАПу, або заповнюй анкету за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua/ !

«Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку).

Перші на кордоні, перші в наступі

Приєднуйся до нас

«Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ)

Червоне полум’я наступу