Шевченко Анатолій Степанович

Фото без опису Народився Анатолій Степанович Шевченко 09 грудня 1971 року в с.Молодецьке у родині колгоспників.

У 1979 році пішов до 1 класу Молодецької середньої школи, яку закінчив у 1989 році.

З 1989-1991 рік проходив військову службу у Чернігівській області смт Десна. По завершенню військової служби поступив до Черкаського педагогічного інституту на факультет української філології та історії.

У 1996 році розпочав свою педагогічну діяльність в Уманській міській гімназії вчителем української мови. Згодом працював вчителем історії в Уманській загальноосвітній школі №3.

В силу життєвих обставин був вимушений залишити педагогічну ниву та перейти на будівництво. Здобувши для себе нову професію працював за цією спеціальністю до призову у лави ЗСУ.

01.06.2023 р. був мобілізованим Уманським РТЦК  та СП на військову службу.

16.12.2023 р. розвідник другого розвідувального відділення першого розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А 1376  солдат Шевченко Анатолій Степанович. Поблизу населеного пункту Новодонецьке Донецької області отримав важке поранення.

14 березня 2024 року перестало битися серце Героя, захисника, який до останнього подиху віддано боронив рідну землю, до кінця був вірним Україні та українському народу.