Медицина

Лікувально - профілактичні заклади територіальної громади представлені Комунальним некомерційним підприємством «Маньківський ЦПМСД» який створений рішенням сесії Маньківської районної ради від 28.11.2017 року №21-22/VII.  До складу Центру входять базова амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с.Нестерівка, фельдшерсько – акушерські пункти сіл Дзензелівка, Подібна, Поминик, Молодецьке, Роги, Поташ, Кищенці та фельдшерські пункти сіл Кривець, Попівка, Харківка, Паланочка, Добра.

До складу КНП «Маньківський ЦПМСД» входить також амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Іваньківської ОТГ разом з фельдшерськими пунктами сіл Крачківка, Березівка, Чорна Кам’янка, Тимошівка.