Король Михайло Васильович

Король Михайло Васильович народився 17 листопада 1974 року  в багатодітній  сім’ї  в  селі  Молодецьке Маньківського  району  Черкаської  області, де й пройшло  його  дитинство  та  юнацькі  роки.

У 1982  році  пішов  до  першого  класу  Молодецької  загальноосвітньої  школи  і у  1992  році закінчив  10 класів.

1992-1993  роки -  служба   в армії, десантні  війська.

Потім працював  будівельником  на  різних  об’єктах  м. Києва  та  в  рідному  селі.

Був  двічі  одружений,  має  5 дітей. Останнім  часом  проживав  із  Король  Галиною  Іванівною, виховували  4 дітей.   З  рідних  - є два  брата  та  сестра.

З початку  вторгнення  Росії був призваний  до територіальної  оборони ( м.Умань), в кінці  листопада  2022  року був  направлений  на  Бахмутський  напрямок.