Кравченко Сергій Вікторович

Фото без опису  Кравченко Сергій Вікторович народився 23 травня 1971 року в селі Поташ. Після закінчення 9 класів Потаської загальноосвітньої школи продовжив навчання у Вікторівській загальноосвітній школі.  Гарно навчався, мав лідерські якості, був активний.

Строкову військову службу проходив у прикордонних військах.

Після демобілізації навчався у школі міліції в м.Херсон. Потім навчався заочно і  працював в Маньківському відділі внутрішніх справ.

Довгий час працював начальником охорони на різних підприємствах.

Одружений, має двох дітей, сина Олександра та доньку Юлю. В щасливому шлюбі разом із дружиною Людмилою Борисівною  прожили  29 років.

З червня 2014 по травень 2019 року проходив службу за контрактом, приймав участь в  антитерористичній операції   в Донецькій та Луганській областях.  Вижив у пекельному котлі, врятував багатьох своїх побратимів. Був надійним товаришем.

За самовідданість та відвагу був нагороджений:

Медаль «За службу Державі»,

Медаль «100 лет Пограничним войскам»,

Нагрудний знак «За мужність в охороні державного кордону»,

Медаль «Учасник АТО»,

Медаль «Учасник бойових дій».

Звільнившись з лав Збройних Сил України, повністю віддавав себе сім’ї.  І гадки не мав, що знову треба буде брати до рук зброю.

Коли розпочалась війна, він один із перших пішов у військомат, щоб захистити свою країну, родину, своїх дітей та всіх нас від російських загарбників та окупантів.

З червня 2022 року проходив службу у в/ч  № 1376   стрільцем 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стілецької роти 2 стрілецького батальйону.

Загинув Кравченко Сергій Вікторович від снайперської кулі   02 квітня 2023 року поблизу села Червона Діброва Луганської області, захищаючи рідну Україну від російських агресорів.