Мельник Володимир Степанович

Мельник Володимир Степанович народився 10 квітня 1973 року у селянській родині. Закінчив Тимошівську восьмирічну школу, потім продовжив навчання в Білоцерківському технікумі м’ясної та молочної промисловості. Відслужив строкову службу і у 1994 році розпочав свою трудову діяльність у місцевому колгоспі на МТФ. З 1999 року тривалий час працював на будівництві в місті Київ, де отримав виробничу травму і довгий час лікувався, отримав інвалідність ІІ групи. Останнім часом працював у приватних охоронних структурах.

Виховав двох доньок – Каріну та Оксану, дочекався онука. Трудолюбивий, товариський, мав багато друзів і з перших днів війни, не роздумуючи, пішов боронити рідну землю, хоча у зв’язку з інвалідністю мав можливість відмовитися. Він любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано «ворожа куля» його обірвала, не давши здійснитись мріям.

Загинув Мельник Володимир Степанович 29 вересня 2022 року поблизу  населеного пункту Павлівка, Волноваського району, Донецької області.