Горбатюк Максим Костянтинович

Фото без опису  Горбатюк Максим Костянтинович народився 19 квітня 1995 року в с.Харківка, де і промайнуло його щасливе дитинство. Там він навчався, закінчив 9 класів.

У 2012 році закінчив Маньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Після закінчення школи він з родиною переїхали до с.Кищенці. В цьому ж році Максим вступив на навчання до Звенигородського ПТУ, де здобув професію кухаря - кондитера.

Максим фізично загартованим, активним і справедливим, ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. І призов до ЗСУ для нього став почесним обов’язком, який він старанно і сумлінно виконував під час проходження військової служби у Дніпрі у Національній гвардії України. Під час служби уже мав звання молодшого сержанта.

Після служби Максим Костянтинович працював електриком на Київському залізобетонному заводі.

Зустрів свою долю – Марію Сергіївну. У 2017 році народилася донечка Софія.

Постійно відчував, що його покликання – бути військовим.

У жовтні 2019 року розпочалася його служба за контрактом у Рогівській військовій частині. Контракт ще не закінчився, але почалася війна. Харків…Лозова. З травня 2023 році – Донеччина, Покровське, Водяне… Завжди було важко, а останні бойові дні під Авдіївкою стали справжнім пеклом для наших воїнів.

12 жовтня 2023 року під час артилерійського обстрілу зі сторони ворога, виконуючи бойове завдання та рятуючи життя побратима, ворожа куля обірвала життя молодшого сержанта Максима ГОРБАТЮКА...