25.08.2023 Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту проект Правил благоустрою територій населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект Правил благоустрою території населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади.

Проект спрямований на встановлення порядку благоустрою та утримання
територій об’єктів благоустрою населених пунктів Маньківської селищної
територіальної громади, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою територій населених пунктів з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань і передбачає врегулювання відносин у сфері благоустрою.

Підставою для розробки проекту є недостатнє регулювання відносин у сфері благоустрою, відсутність чіткого нормативного регулювання прав та обов’язків суб’єктів господарювання у сфері благоустрою внаслідок чого неможливо об’єктивно, за допомогою сьогоднішніх важелів впливу, регулювати відносини, що виникають у сфері благоустрою в рамках території громади.

Проект даного рішення розроблено відповідно до «Типових правил
благоустрою території населеного пункту» затверджених Наказом Міністерства
регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 310 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2017 року за 1529/31397, на виконання Закону України „Про благоустрій населених пунктів”.

Проект разом із аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Маньківської селищної ради за адресою https://mankivska-gromada.gov.ua.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця (до 25 вересня 2023 року) з дня
оприлюднення на адресу розробника. Поштова адреса: вул. Шевченка, 9           смт Маньківка Уманського району  Черкаської області, індекс 20101; електронна адреса:
mankivka_selrada@ukr.net

Проект рішення "Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади"

Оприлюднено 25 серпня 2023 року

Правила благоустрою територій населених пунктів Маньківської  селищної територіальної громади.

Оприлюднено 25 серпня 2023 року

Аналіз регуляторного впливу щодо обґрунтування проекту рішення Маньківської селищної ради Уманського району Черкаської області «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Маньківської селищної територіальної громади».