Сусп. - пол. новини

Сервіс єПідприємець: як відкрити бізнес “під ключ” за однією заявою

Відкрити чи розширити свою справу можна за однією заявою, заощаджуючи час та уникнувши зайвої бюрократії. Уряд працює над створенням максимально зручних умов для започаткування та ведення підприємництва в Україні.

15:05:53 26.07.2024

Більше вибору для учнівства: Уряд затвердив державний стандарт профільної середньої освіти

Кабінет Міністрів України затвердив Державний стандарт профільної середньої освіти. Стандарт будуть застосовувати в академічних ліцеях (10–12 класи), закладах професійної (професійно-технічної), а також фахової передвищої та спеціалізованої освіти (щодо здобуття повної загальної середньої освіти).

10:59:05 26.07.2024

ДПС: успішна кар'єра починається з освіти!

Додаткові можливості для вступників до Державного податкового університету. РЕГІОНАЛЬНИЙ КОЕФІЦІЄНТ 1,04 дозволяє миттєво отримати вищий конкурсний бал та збільшити свої шанси на вступ!

10:54:42 26.07.2024

Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

З початку року 9 075 агрогосподарств отримали 62,9 млрд гривень банківських кредитів на розвиток. З них за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9» – 5 491  господарств профінансовано на 25,83 млрд гривень.

10:53:56 26.07.2024

Державна підтримка оздоровлення дітей: хто може отримати кошти на путівки

Держава виплачує українським родинам гроші на оздоровлення та відпочинок дітей за програмою єОздоровлення. Батьки мають змогу самостійно обрати заклад і придбати путівку. Виплата на одну дитину віком від 6 до 18 років становить 15 980 гривень. Про це повідомляє Урядовий портал.

10:49:43 26.07.2024

СБУ затримала диверсанта рф, який підпалював електропідстанції на Черкащині

Служба безпеки затримала диверсанта, який за завданням розвідки рф вчинив серію підпалів енергетичних об’єктів на Черкащині. Про це інформують в управлінні СБ України у Черкаській області.

10:39:19 26.07.2024

На Черкащині СБУ повідомила про підозру жінці, яка поширювала кремлівську пропаганду

Служба безпеки викрила прихильницю рашизму, яка публічно заперечувала ворожий удар рф по Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Фігурантка поширювала серед власного оточення та колег держустанови кремлівські наративи щодо суспільно-політичної ситуації в нашій державі.

10:36:03 26.07.2024

З серпня українці зможуть подати заяву до Міжнародного реєстру збитків ще за 12-ма новими категоріями

Із серпня цього року відкриється можливість подати заяву до Міжнародного реєстру збитків для України за 12-ма новими категоріями. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 23 липня.

09:41:22 26.07.2024

Ідентифікація кожні пів року: ВПО-пенсіонери в Ощадбанку повинні підтвердити особу

Це стосується внутрішньо переміщених осіб, які були взяті на облік до 24 лютого 2022 року. Відповідне питання розглянули на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Підтвердити свою особу можна як офлайн, так і онлайн. Ця процедура необхідна для перевірки, що державні кошти отримує саме та особа, для якої вони призначені.

09:34:28 26.07.2024