Сусп. - пол. новини

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

15:58:17 24.04.2024

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні: "Я вдячний Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні.

12:08:09 24.04.2024

Уряд підтримав запровадження експериментального проекту зі створення мережі стартап-шкіл — інкубаторів — акселераторів

Уряд ухвалив постанову щодо запровадження експериментального проекту зі створення мережі стартап-шкіл — інкубаторів — акселераторів на базі закладів вищої освіти та наукових установ.

09:56:47 24.04.2024

Черкащан запрошують пройти курс «Історія українського громадянського суспільства»

Фонд Східна Європа спільно з освітньою онлайн-платформою «Зрозуміло» створили класний курс «Історія українського громадянського суспільства». У можна дізнатися про природу українських революцій і феномен масового опору, з’ясуєте, які цінності спонукають українців діяти у перспективі періоду незалежності.

09:36:22 24.04.2024

Мінекономіки презентує грантову програму для жінок-підприємиць на $1 000 000

У середу, 24 квітня, Міністерство економіки України разом з партнерами презентують грантову програму для жінок-підприємиць. Ініціатива «СТВОРЮЙ!» з бюджетом в $1 000 000 підтримає бізнеси українок з виробництва і переробки.

09:34:46 24.04.2024

Податок на прибуток. Підсумки заходів у березні 2024-го

За результатами вжитих заходів у березні 2024 року, доведений показник із надходження до державного бюджету податку на прибуток підприємств (248,4 млн грн) забезпечили на 129,7 % (322,1 млн грн). Понад завдання надійшло 73,7 млн грн.

09:33:48 24.04.2024

Документи, що підтверджують статус благодійника в період обмеження доступу до Реєстру волонтерів

Про документи, що підтверджують статус благодійника-фізичної особи-волонтера у період обмеження доступу до Реєстру волонтерів, розповіла на вебінарі начальниця управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Черкаській області Наталія Бойко. Йдеться про волонтерів, які надають допомогу індивідуально.

09:32:45 24.04.2024

283,1 млн грн податку на додану вартість відшкодували платникам Черкащини протягом трьох місяців 2024 року

Протягом січня-березня 2024 року платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 316,5 млн грн. Це на 6,7 млн грн більше, порівняно з показником відповідного періоду минулого року.

09:31:19 24.04.2024

Актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів та інших платежів для платників Черкаського регіону

До уваги платників податків Черкащини! Нагадуємо, що актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів та інших платежів доступні: - на субсайті Головного управління ДПС у Черкаській області: https://ck.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv; на офіційномувебпорталі ДПС України: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/

09:28:14 24.04.2024