Сусп. - пол. новини

Уряд продовжить виплати на проживання для ВПО, які потребують підтримки

Держава продовжує системно підтримувати тих, хто потребує допомоги. Після 1 вересня Уряд продовжив виплати на проживання для  ВПО, які потребують підтримки. На Черкащині таку допомогу нараховано понад 21,8 тис. осіб.

08:55:28 03.09.2024

В українських школах вже цього року працюватимуть інспектори Служби освітньої безпеки. Це не охоронці, а фахівці, які є посередниками між школою, батьками, дітьми та вчителями. Чому це важливо, та які обовʼязки інспекторів, дивіться в інфографіці.

08:49:05 03.09.2024

Центри життєстійкості: громади можуть долучитися до проєкту

Із 18 по 27 вересня кожна територіальна громада України може податися на участь у пілотному проєкті Мінсоцполітики з підтримки ментального здоров’я.  Його мета – відкрити для українців Центри життєстійкості – безпечні та безбар’єрні простори психосоціальної допомоги.

08:47:08 03.09.2024

«Мрія» модернізує шкільну освіту України – Президент під час презентації застосунку

У Запоріжжі Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф узяли участь у регіональному освітньому форумі «Створюємо майбутнє разом», під час якого відбулася презентація освітнього застосунку «Мрія».

08:37:04 03.09.2024

На Черкащині обіцяють грози та спеку

У найближчу добу синоптична ситуація на Черкащині істотно не зміниться. Стійкі вітри східних румбів продовжать транспортувати до нас повітря із середньої азії зумовлюючи сонячну, суху та спекотну погоду. Температура вночі 15-20º, вдень 27-32º. Про це інформує керівник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

08:34:55 03.09.2024

Яка медична допомога гарантована внутрішньо переміщеним особам при інсульті

Медичну допомогу при інсульті можна отримати безоплатно в 226 лікарнях. Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.

16:56:59 02.09.2024

Розпочато набір ветеранів та ветеранок на безкоштовний навчальний курс “Сонячний РеСтарт”!

Розпочато набір ветеранів та ветеранок на безкоштовний навчальний курс “Сонячний РеСтарт”! Це навчання в галузі сонячної енергетики: лекції та практичні заняття, психологічна підтримка та кар’єрні консультації протягом курсу.

15:00:55 02.09.2024

“Стійкість області залежить, зокрема, від вас”, – Ігор Табурець на зустрічі з підприємцями

Стимулювання українського виробництва. Зокрема, через реалізацію державних програм, пільгове кредитування та гранти. Це – пріоритети в підтримці підприємців. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець на зустрічі з представниками галузі.

11:36:57 02.09.2024

Уряд схвалив Стратегію розвитку малого та середнього бізнесу до 2027 року

Уряд схвалив Стратегію відновлення, сталого розвитку та цифрової трансформації малого і середнього підприємництва (МСП) на період до 2027 року, а також затвердив операційний план заходів з її реалізації на 2024-2027 роки. Це рішення ухвалили під час засідання, яке відбулося 30 серпня 2024 року.

11:27:28 02.09.2024