Сусп. - пол. новини

В області на зміну дощам прийдуть перші заморозки

Якщо температурні рекорди останнього періоду для Черкащини стали звичними, то дощові – трапляються рідко. Проте минулі вихідні відзначилися саме дощовими рекордами: у Золотоноші за добу суботи зареєстровано 43 мм опадів (попередній рекорд 40 мм був у 1929 році), у Чигирині зафіксовано 75 мм проти  71 мм у 1955 році. На Жашківщині лише за 5 днів випало 114 мм дощу, а це майже три місячних норми. Така дощова аномалія спостерігається вперше в історії метеорологічних спостережень.

10:30:41 15.10.2024

Звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Тривала доповідь Головкома Сирського – фронт і особливо Покровський напрямок. Курська операція та наше бачення подальших дій на плацдармі.

09:14:36 15.10.2024

Реабілітація дітей до трьох років, які народилися передчасно або хворими, є безоплатною для сімей внутрішньо переміщених осіб

Передчасно народжені малюки або немовлята, які з’явилися на світ з певною фізіологічною патологією, потребують особливого медичного догляду і реабілітації. Її безоплатно надають у закладах країні, які мають договір із НСЗУ за пакетом “Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя”.

08:58:44 15.10.2024

Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за січень-вересень 2024 року до бюджету надійшло 21,4 млн гривень

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом січня-вересня поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 876 справ, за позовами до органів ДПС Черкаської області на суму 1 801 млн гривень.

08:56:42 15.10.2024

Чи правда, що військовослужбовці та їхні дружини/чоловіки можуть не платити за кредитом? Ні, платити за кредитом треба. Але є пільги. Які саме та як ними скористатися роз’яснюють юристи системи безоплатної правничої допомоги.

08:17:29 15.10.2024

Уряд розширив можливості для внутрішніх переселенців за програмою єОселя

За оновленими умовами програми єОселя ВПО та члени їхніх родин зможуть купувати квартири або будинки, збудовані до 10 років тому. Раніше вік житла для них був обмежений 3 роками, повідомляє Урядовий портал.

16:06:34 08.10.2024

Більше 20 000 українців звернулося до центрів рекрутингу української армії

Понад 20 тисяч осіб звернулося до центрів рекрутингу української армії. Більше 5 тисяч з них вже розглядаються як кандидати до Сил оборони. Про це інформують у Міністерстві оборони України.

16:01:19 08.10.2024