Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради VIII скликання про роботу у 2022 році

Склад фракції  ВО «ЧЕРКАЩАНИ»:

 1. Іваненко Адрій Анатолійович – член постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.
 2. Іжко Іван Павлович – голова постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів.
 3. Мельник Віталій Іванович - голова постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та охорони навколишнього природного середовища.
 4. Павленко Алла Олексіївна – секретар ради.
 5. Попелюх Олександр Юрійович – заступник голови постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та охорони навколишнього природного середовища.
 6. Шевченко Віктор Петрович – голова фракції, заступник голови постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів

 

Відвідування пленарних засідань та засідань постійних комісій за період з 01.01.2022  по 31.12.2023:

 1. Іваненко Адрій Анатолійович – був присутній на 6 з 9 сесій, на 4 з 6 засідань постійної комісії.
 2. Іжко Іван Павлович – був присутній на 8 з 9 сесій, на всіх засіданнях постійної комісії.
 3. Мельник Віталій Іванович - був присутній на 8 з 9 сесій , 10 з 10 засідань постійних комісій, на всіх засіданнях постійної комісії.
 4. Павленко Алла Олексіївна – була присутня на 9 з 9 сесій.
 5. Попелюх Олександр Юрійович – був присутній на 7 з 9 сесій, на 8 з 9 засідань постійної комісії.
 6.  Шевченко Віктор Петрович - був присутній на 7 з 9 сесій, на всіх засіданнях постійної комісії.

 

          За звітний період було розглянуто та вирішено позитивно 96 звернень громадян.

          Протягом звітного року депутати Маньківської місцевої організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» працювали у напрямках, задекларованих виборчою програмою та з урахуванням потреб жителів громад, але здебільшого робота депутатів фракції, як і всіх свідомих українців сьогодні, була спрямована на забезпечення ЗСУ, НГУ, Національної поліції та інших військових формувань, а також допомогу ВПО. З початку  повномасштабного вторгнення координатором та членом обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Миколою Северином та депутатами ВО «ЧЕРКАЩАНИ» було ініційовано  збір коштів серед товаровиробників громади на рахунок благодійної організації «Благодійний  фонд розвитку Маньківщини» для забезпечення потреб військовослужбовців, а також внутрішньо-переміщених осіб, надання гуманітарної допомоги. Фондом було пророблено чимало роботи. Так, для придбання військового спорядження для ЗСУ лише за сприяння депутатів та члена обласної ради  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» з початку повномасштабної війни було витрачено коштів загальною сумою 1 810 834 грн., зокрема до фонду було внесено: 655 000 грн. ПП «Северин», 303 531 грн. ТОВ «Дукра Агро», 273 241 грн. ТОВ «Кищенці», 260 531 грн. ТОВ «Дзензелівське», 215 531 СФГ «Шевченко», 70 000 грн. ТОВ «Нестерівка», 33 000 грн. СФГ «Корнійчук». Також додатково придбано і передано в ЗСУ 15 автомобілів (в тому числі 4 автобуси, 11 пікапів і позашляховиків). Також було надано 250 т зерна ТОВ «КиївМлин» для забезпечення продовольчих потреб ЗСУ.

 

             На чолі із депутатом нашої  фракції Андрієм Іваненко, який узяв на себе на безоплатній основі організацію і керування, було забезпечено цілодобове чергування громадських формувань оборони на блок постах, визначених районною військовою адміністрацією, та по адміністративному центру територіальної  громади. Забезпечення ж пальним чергових та патрульних машин, роти охорони територіальної оборони, а також забезпечення пальним волонтерських вантажів, вантажів гуманітарної допомоги, у період значного дефіциту поставок пального, (близько 3 т пального щомісячно) здійснювалося із благодійного фонду розвитку Маньківщини, левову частку коштів до якого було внесено товаровиробниками та товариствами, засновниками і керівниками яких є депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

             З початку повномасштабного вторгнення додатково було організовано та систематично надавалась допомога малозабезпеченим та внутрішньо переміщеним особам громади продуктами харчування на загальну суму 225 тисяч гривень, доставка здійснювалась адресно,  також на базі ПП «Северин» було організовано роботу швейної майстерні, яка забезпечила пошиття комплектуючих для бронежилетів, захисних маскувальних костюмів, військових сумок, білизни, військового одягу, які безкоштовно надавались мобілізованим жителям громади, на загальну суму 456 тисяч гривень.

З початку повномасштабного вторгнення депутатом Павленко Аллою у співпраці з Уманьською районною організацією ВО «ЧЕРКАЩАНИ» було організовано і завезено гуманітарні вантажі з продуктами харчування, засобами дорослої та дитячої гігієни, одягом, медичними та хірургічними препаратами з м. Юліх Німеччина, які були розподілені для внутрішньо-переміщених осіб, медичними закладами громади, військовим госпіталем м.Київ. Також завдяки  співпраці з агрохолдингом «МХП», благодійним фондом «МХП – громаді», ТОВ «Вінницька птахофабрика» було завезено біля 10 т. замороженої курятини, з Головурівської птахофабрики Бориспільского району Киівської області було організовано завезення живого поголів’я курей та яєць. Дана продукція була перероблена та використана для формування продуктових наборів для ВПО, малозабезпечених верств населення, приготування тушонки та готової продукції для забезпечення потреб роти охорони 3 відділу Уманського РТЦК та СП, а також мобілізованих військовослужбовців громади.

Значна робота проведена депутатами фракції Іжком Іваном Павловичем та Мельником Віталієм Івановичем, що працюють в  ТОВ «Кищенці», яке в свою чергу є засновником благодійного фонду «Кищенці», що наполегливо працює в напрямку надання гуманітарної (благодійної) допомоги військовим, постраждалим особам від війни, внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, за зазначений період, за співпраці  з благодійним фондом «де Лів Кієв»,  військовим частинам, лікарням, комунальним закладам населених пунктів, що постійно зазнають обстрілів з боку росіян, було передано близько 500 генераторів малої потужності (2-10КВт) та 50 генераторів великої потужності (10-75 КВт).

Також, в напрямку надання гуманітарної допомоги українцям, фонд активно співпрацює з організацією Червоного Хреста (Румунія). Постійно ведеться підтримка лікарень та комунальних закладів медикаментами та медичним обладнанням.

Іван Павлович, спільно з профільними асоціаціями, активно бере участь у розробленні законопроектів у сфері діяльності сільськогосподарських виробників в умовах воєнного часу, зокрема, що стосується бронювання працівників підприємств даної галузі економіки.

За активної участі депутата Олександра Попелюха та ТОВ «Дукра Агро» додатково було надано 3 одиниці техніки для ЗСУ, а також надавалась фінансова підтримка мобілізованим  працівникам та жителям  села Роги для закупівлі приладів та обладнання на загальну суму  500 тисяч гривень, також привозилась гуманітарна допомога для потреб ВПО.

 Депутати фракції долучилися до формування вантажу продовольства для полку «Азов», надавши цукор, макарони, тушонку, круп’яні вироби. А також спільно з обласною організацією ВО «ЧЕРКАЩАНИ» взяли посильну участь у формуванні гуманітарного вантажу для жителів м. Херсон.

Благоустрій населених пунктів

У 2022 році товаровиробниками Маньківської селищної територіальної громади було прийнято рішення профінансувати виготовлення скульптурної композиції «Борцям за свободу та незалежність України»: воїна з латуні, каменя під пам’ятник  із надписом, встановлення та облаштування меморіалу бордюрами та тротуарною плиткою.  Загальний обсяг витрат склав 316 тисяч гривень, які рівними частинами розділили між собою ТОВ «Кищенці» (депутати Мельник В., Іжко І.), ТОВ «Дзензелівське» (член облради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Северин М.), СФГ «Шевченка» (депутат Шевченко В.), ТОВ «Дукра-Агро» (депутат Попелюх О.), ПП «Перлина» (депутат Турченко С.)

Культурний розвиток та змістовне дозвілля жителів громади

          За сприяння члена обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Миколи Северина та депутатів місцевої організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у червні 2022 року активно долучилися до проведення у смт Маньківка «Благодійного спортивно-мистецького заходу» по збору коштів для 115 бригади, в якій несуть службу близько 30 бійців, жителів громади, забезпечивши перевезення та організацію харчування артистів та спортсменів ФК «Маестро».

Підтримка закладів дошкільної та загальної освіти

             Депутати фракції Іжко Іван, Мельник Віталій, Шевченко Віктор, Попелюх Олександр не стояли осторонь облаштувань укриттів у навчальних закладах сіл Дзензелівка, Кищенці, Подібна, Роги, на території яких здійснюють діяльність товариства, надано фінансової та матеріальної допомоги на загальну суму 200 тисяч гривень.

Підтримка  обдарованої молоді

          Один із напрямків роботи місцевої організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - підтримка творчо-обдарованих дітей та молоді. Так, впродовж вже кількох років, випускники-медалісти загальноосвітніх закладів, а нині студенти, отримують щомісячно стипендію, проягом першого півріччя 2022 року стипендію отримували 14 стипендіатів, наразі дія програми тимчасово призупинена.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень