29.07.2022 Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної територіальної громади

Повідомлення

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Маньківська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Маньківської селищної ради « Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної  територіальної  громади ».

Проект регуляторного акта передбачає забезпечує відкритість процедури, прозорості дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань щодо передбачуваних умов визначення на конкурсних засадах перевізників, які спроможні забезпечити безпечне та якісне обслуговування перевезень пасажирів.

Розробник – сектор економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету.  Адреса: 20101 смт. Маньківка, вул. Шевченка 9, або електронну адресу arhitek_s.rada@ukr.net

Довідки за телефонами: (04748) 6 25 00; 6 30 50

Зазначений проект регуляторного акта разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на веб – сайті: https://mankivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна діяльність» - рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Строк приймання пропозицій і зауважень до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції і зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі:

на поштову адресу: 20101, Черкаська область смт Маньківка   вул. Шевченка, 9, Маньківська селищна рада (відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна селищної ради);

на електронну пошту за адресою: arhitek_s.rada@ukr.net.

Оприлюднено 29 липня 2022 року

Проєкт рішення про  затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної  територіальної  громади

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної  територіальної громади

Додаток до Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міських  та приміських  автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Маньківської селищної територіальної громади