Драюк Петро Васильович

Драюк Петро Васильович народився в с. Дзензелівка 03 вересня 1991 року. Як і всі однолітки, Петро навчався і закінчив місцеву школу.  Педагогам та однокласникам він запам’ятався товариським та активним учнем. Ще з шкільних років хлопець ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті.

Коли 24 лютого оголосили військовий стан, не роздумуючи він пішов захищати  Вітчизну, змінивши тихе, спокійне життя на суворі будні воїна-захисника. Петро любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано ворожа куля його обірвала, не давши здійснитись мріям та сподіванням.