A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ до проекту "Детальний план території з метою розробки Маньківського родовища цегельної сировини площею 7,6 га для видобування суглинків відкритим способом в адмінмежах Маньківської селищної ради"

Повідомлення про оприлюднення

звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

«Детальний план території з метою розробки Маньківського родовища цегельної сировини площею 7,6 га для видобування суглинків відкритим способом  в адмінмежах Маньківської селищної ради Уманського району за межами  смт Маньківка Черкаської області»

1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території з метою розробки Маньківського родовища цегельної сировини площею 7,6 га для видобування суглинків відкритим способом в адмінмежах Маньківської селищної ради Уманського району за межами смт Маньківка Черкаської області (далі – детальний план території) розробляється на підставі  розпорядження Уманської районної державної адміністрації від 11.02.2021 р. № 45 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території з метою розробки Маньківського родовища цегельної сировини площею 7.6 га для видобування суглинків відкритим способом в адмінмежах Маньківської селищної ради Уманського району за межами смт Маньківка».

Проект детального плану території  розробляється  з  метою уточнення та деталізації проектних рішень містобудівної документації в частині планувальної структури з метою розробки Маньківського родовища цегельної сировини площею 7.6 га для видобування суглинків відкритим способом в адмінмежах Маньківської селищної ради Уманського району за межами смт Маньківка Черкаської області: визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Детальним планом території передбачається використовувати дану територію як кар'єр по видобутку суглинків, розташовану в адмінмежах смт Маньківської селищної ради Уманського району за межами смт Маньківка Черкаської області. Земельні ділянки, що розглядаються детальним планом території з кадастровими номерами: 7123155100:03:002:0526 та 7123155100:03:002:0527, планується використовувати 11.01 для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами. Решта земельних ділянок які розглядаються детальним планом території залишаються без зміни їхнього функціонального використання. На земельній ділянці містобудівною документацією передбачається розміщення мобільної будівлі охоронника, пожежного щиту з інвентарем та біотуалету.

Земельні ділянки, що розглядаються детальним планом території, мають загальну площу 7,6485 га і відносяться за цільовим призначенням до земель 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Містобудівною документацією передбачено зміну цільового призначення земельної ділянки на землі 11.01 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами

 

 

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

            Замовником детального плану території є виконавчий комітет Маньківської селищної ради, а рішення про затвердження прийматиме Маньківська селищна рада: 20100, Черкаська обл., Уманський р-н, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, код ЄДРПОУ 04411007.

 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  «26» травня 2022 року та триває до «24» червня 2022 року включно.

 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

 

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 28.06.2022  о 15.30 в приміщенні Маньківської селищної ради смт Маньківка,                 вул. Шевченка, буд. 9.

 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Маньківська селищна рада: 20100, Черкаська обл., Уманський р-н, смт Маньківка,                                вул. Шевченка, буд. 9email:mankivka_selrada@ukr.nett, тел. 04748-61874  

 

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу  Маньківської селищної ради: 20100, Черкаська обл., Уманський               р-н, смт Маньківка,  вул. Шевченка, буд. 9email:mankivka_selrada@ukr.nett, тел. 04748-61874

           

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоровям населення, що стосується документа державного планування:

Маньківської селищної ради: 20100, Черкаська обл., Уманський р-н, смт Маньківка,                             вул. Шевченка, буд. 9email:mankivka_selrada@ukr.nett, тел. 04748-61874

 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо

проекту документа державного планування:

Необхідність проведення консультацій відсутня.

Строки подання зауважень та пропозицій: до 24 червня 2022 року включно.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Звіт про СЕО

Пояснювальна записка до ДПТ

Графічні матеріали Лист 1

Графічні матеріали Лист 2

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень