15.12.2022 р. Проект Детальний план території частини кварталу житлової та громадської забудови, що прилягає до вулиці Шевченка з метою уточнення планувальної структури прибудинкової території по вулиці Шевченка, 25

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про Порядок проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчий комітет Маньківської селищної ради оголошує про початок процедури громадських слухань щодо проекту містобудівної документації - «Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови, що прилягає до вулиці Шевченка з метою уточнення планувальної структури прибудинкової території по вулиці Шевченка, 25 та прилеглої території в смт Маньківка Уманського району Черкаської області» (далі –  проект ДПТ).

Проект ДПТ розроблений на підставі рішення Маньківської селищної ради від 10.05.2022 № 20-9/VII «Про розробку детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови, що прилягає до вулиці Шевченка з метою уточнення планувальної структури прибудинкової території по вулиці Шевченка, 25 та прилеглої території в смт Маньківка Уманського району Черкаської області.

Замовником проекту ДПТ є виконавчий комітет Маньківської селищної ради та метою розроблення проекту ДПТ є уточнення положень містобудівної документації щодо перспективного розміщення на визначеній територій об’єктів містобудування, визначення містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва, а також впорядкування прилеглої території.

Для розроблення проекту ДПТ складено та затверджено завдання, яке погоджене начальником відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради. Розробником проекту ДПТ є ПП Білецький В.А. (кваліфікаційний сертифікат АА № 003224 від 15.07.2016).

Проведення громадських слухань проекту ДПТ заплановане на 17.01.2023 о 15.00 год. в приміщенні Маньківської селищної ради (смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9, зала засідань).

З текстовою та графічними матеріалами проекту ДПТ на паперових носіях можна ознайомитись у відділі будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради за адресою: смт Маньківка, вул. Шевченка, 9, кабінет № 8 (другий поверх), а також на офіційному веб-сайті Маньківської селищної ради  в розділі «Будівництво, архітектура, житлово-комунальне господарство і комунальне майно», підрозділ «Оприлюднення проектів містобудівної документації».

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень) – начальник відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, комунального майна виконавчого комітету Маньківської селищної ради Пашніна Алла Іванівна.

Зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ приймаються в місячний термін (30 днів) з дня опублікування. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань. Строк завершення прийому пропозицій до 13.01.2023 року включно на адресу: 20100, Черкаська область, Уманський район, смт Маньківка, вул. Шевченка, буд. 9; електронна адреса: mankivka_selrada@ukr.net

Пояснювальна записка

Рішення селищної ради від 10 травня 2022 р. № 20 - 9/ VIII