Хован Євгеній Русланович

Хован Євгеній Русланович народився 01 червня 1992 року. Як і всі однолітки, пішов до Дзензелівської школи та закінчив її.  Педагогам та однокласникам він запам’ятався товариським та активним учнем. Ще з шкільних років хлопець ніколи не боявся взяти на себе відповідальність у вирішенні складних ситуацій. Ця риса збереглася в нього і в подальшому житті.

В 2012 році пішов на строкову службу до лав Збройних Сил України. 2014-2015 році приймав участь в антитерористичної операції на сході України, після чого пішов на контрактну службу до Збройних Сил. В січні 2018 року одружився і невдовзі дружина Яна подарувала найцінніше в житті – доньку Поліну. А 2019 року, свідомо зробивши свій вибір, повернувся служити до Збройних Сил України за контрактом,  переїхавши разом із сім’єю  в село Роги Уманського району, де проходив службу до 2021 року.  Євгеній нагороджений  медалями:  за взірцевість у військовій службі, за заслуги, учасник АТО, учасник бойових дій.

Але, коли 24 лютого був оголошений військовий стан, він прийшов у  військкомат добровольцем. І з 25 лютого пішов захищати  Вітчизну, не роздумуючи, проміняв тихе, спокійне  життя на суворі будні воїна-захисника. За час проходження служби Євгеній користувався повагою та авторитетом серед бойових товаришів. Євгеній любив життя і багато хотів  встигнути, але занадто рано «ворожа куля» його обірвала, не давши здійснитись  мріям. Загинув Хован Євгеній Русланович 25 травня 2022 року  у м. Бахмут Донецької області.