Шевченко Іван Юрійович

Фото без описуШевченко Іван Юрійович народився 18 січня 1991 року в с.Подібна Маньківського району Черкаської області.

У 1997 році пішов до першого класу Подібнянської  загальноосвітньої школи.

У 2008 році, після закінчення школи, продовжив навчання у Одеському національному університеті імені Мечнікова, де вивчав психологію.

У 2014 році вступив до лав спецпідрозділу «Шторм» і відправився на ротацію у зону проведення АТО.

У 2018 році працював патрульним поліцейським Біляєвського райвідділу поліції Одеської області.

У 2020 році був переведений до Маньківського  райвідділу поліції, де проходив службу дільничним інспектором.

У 2023 році вступив до лав обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» спеціального штурмового полку «Цунамі».

21 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі міста Бахмут Донецької області Іван Юрійович отримав важкі поранення несумісні з життям.