Черкашин Іван Михайлович

Фото без описуЧеркашин Іван Михайлович народився 14 жовтня 1979 року в селищі Новоселівка Кіровоградської області, після родина переїхала в село Кам’яно-Кустовате Братського району Миколаївської області. Зростав разом із братами  у багатодітній сім’ї. Як і всі однолітки, пішов до місцевої школи та закінчив її. Навчався та здобув спеціальність зварювальника. Проходив строкову службу в армії. Після працював кілька років  на  Южноукраїнській  АЕС.

У 2003 року одружився із односельчанкою Світланою, а у 2004 році кохана дружина подарувала найцінніше в житті - доньку Тетяну. У 2005 році купили будинок та оселилися в селі Дзензелівка, а у 2006 році в них народилася ще одна донька - Юлія.

Іван працював зварювальником в ТОВ «Дзензелівське», а після в державній сортодослідній станції та на цегельному заводі.

Але після вторгнення окупантів Іван з квітня 2022 року пішов захищати  Вітчизну.

Під час повномасштабної війни росії проти України воював на передовій у найгарячіших точках міста Соледар та міста Бахмут. Загинув Іван Михайлович 16 вересня 2023 року на території 233 загальновійськового полігону на блокпосту поблизу населеного пункту Річиця.