Ляшенко Володимир Леонідович

Фото без описуЛяшенко Володимир Леонідович народився 24 січня 1983 року в селищі Маньківка. У 1990 році пішов до школи, а в 2000 році став її випускником.

03 вересня 1998 року протягом двох років навчався за програмою водіїв категорії «В» і «С» у Маньківському навчально-виробничому комбінаті, де здобув професію водія.

У 2001 році був призваний до лав внутрішніх військ України (патрульно-постової служби). Після її закінчення - звільнений у запас.

23 жовтня 2002 року за сумлінне виконання службових обов’язків був нагороджений грамотою та запропоновано продовжити службу далі, але Володимир повернувся до рідної домівки.

З 2003 по 2009 рік працював водієм та продовжив службу за контрактом у Рогівській військовій частині, а потім в м. Бердичеві.

У 2004 році одружився з дівчиною Іриною, в сім’ї народилося троє діток: Євген, Артем та Софійка. На жаль, так склалася доля, що під час служби за контрактом в м. Авдіївка у 2018 році, за ініціативи дружини, шлюб був розірваний. Володимир дуже любив свою сім’ю, тому тяжко переносив розлуку…

З 2011 по 2017 рік працював пожежником-рятівником ДПРП-4 служби цивільного захисту у Маньківському районі. За високі досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток пожежно-рятувальної служби та зразкове виконання службових обов’язків був неодноразово нагородженим почесними грамотами Головного управління МНС України у Черкаській області та Маньківської районної  державної адміністрації. За зайняте 2 місце із шахів у чемпіонаті Управління з професійно-прикладних видів спорту в Черкаській області - грамотою та медаллю.

Також за зразкове виконання службових обов’язків відзначений двома подяками управління МНС України.

З червня 2017 року підписав 3-річний контракт на проходження військової служби з 72 окремою Білоцерківською механізованою бригадою і перебував на службі в місті Авдіївка, де також був нагороджений двома грамотами за сумлінну службу, високе почуття патріотизму при виконанні завдань із захисту свободи та цілісності України в зоні АТО за що і отримав посвідчення учасника бойових дій АТО.

02 березня 2022 року був призваний на службу до лав Збройних Сил України у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, а вже 12 травня 2022 року був зарахований до 20 окремого стрілецького батальйону в районі міста Бахмут Донецької області.

Брав участь у бойових діях м.Сєверодецьк та с. Білогірівка Луганської області, де і загинув 03 липня 2022 року внаслідок бойового зіткнення з противником під час виконання бойового завдання.