!!! Порядок виплати грошової допомоги !!!

Коли я отримаю кошти?

Обробка даних займає до 3х тижнів. Однак все залежить від інституційної спроможності, працездатності та ситуації в країні. Протягом цього періоду зареєстрована особа отримає SMS/Viber повідомлення про перерахування грошової допомоги на відділення Укрпошти.

Де я можу отримати переказ?

Отримати грошову допомогу можна буде в автоматизованих відділеннях Укрпошти по всій Україні незалежно від місця реєстрації своїх документівНавіть якщо повернетесь додому.

Хто має отримувати переказ на пошті?

Сума допомоги на всіх членів зареєстрованого домогосподарства буде перерахована на одного члена родини, вказаного під час реєстрації. УВКБ ООН має контракт з Національним оператором поштового зв’язку України «Укрпошта», який буде використовуватися як постачальник фінансових послуг для обробки виплат.

Мені прийшла смс про переказ, але сума менша/більша ніж має бути, що робитичи буде доплата?

Не хвилюйтеся, через перевантаження системи кошти можуть були направлені нерівномірними частинами. У наступному переказі неточності буде враховано та ви отримаєте кошти з відповідним перерахунком.

Як отримати грошовий переказ не на Укрпошту а на карту?

Поки що ніяк, найближчі виплати будуть видані через Укрпошту.

На разі ми намагаємось заключити договори з банками та в разі  успішного підписання всі наступні грошові перекази автоматично будуть перенаправлені з Укрпошти на вказану вами банківську картку.
 Також можливий варіант що всі виплати будуть здійснюватися через Укрпошту.