Депутатський склад

Депутатський склад Маньківської селищної  ради

Турченко Сергій Васильович

Громадянин України, народився 07.05.1977 р., освіта вища,безпартійний, член фракції ВО "Батьківщина", директор СФГ «Перлина»,  місце проживання: с. Молодецьке,Уманський р-н, Черкаська обл.

Ямковенко Юрій Олександрович

Громадянин України, народився 12.04.1977 р., освіта вища, член ПП «Об’єднання Самопоміч», керуючий відділком АФ ТОВ«Хлібороб», місце проживання: с.Поминик, Уманський р-н, Черкаська обл.

Попелюх Олександр Юрійович

Громадянин України, народився 20.10.1979 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ", член фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", головний бухгалтер ТОВ «ДУКРА агро»,  місце проживання:

с. Роги,Уманський р-н, Черкаська обл.

Безверхий Юрій Миколайович

Громадянин України, народився 04.05.1971 р., освіта вища, безпартійний, голова фракції ПП "Європейська Солідарність", начальник відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради, місце проживання:

Іжко Іван Павлович

Громадянин України, народився 15.01.1973 р., освіта вища,безпартійний, член фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", фінансовий директор ТОВ «Кищенці»,  місце проживання:

Косолап Віктор Іванович

Громадянин України, народився 29.06.1987 р., освіта вища, безпартійний, член фракції ПП "ПРОПОЗИЦІЯ", державний реєстратор речових прав на нерухоме майно, місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Мельник Олег Михайлович

Громадянин України, народився 14.12.1983 р., освіта вища, безпартійний,  заступник селищного голови Маньківської селищної ради, місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Миронюк Ірина Михайлівна

Громадянка України, народилась  23.09.1984 р., освіта вища, член ВО "Батьківщина", член фракції ВО "Батьківщина", начальник відділу «Маньківське бюро правової допомоги», місце проживання: смт Маньківка,Уманський р-н, Черкаська обл.

Павленко Алла Олексіївна

Громадянка України, народилася 07.11.1977 р., освіта вища,безпартійна, член фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", секретар Маньківської селищної ради,  місце проживання:

Виборчий округ №3.

Наумець Ігор Іванович

Громадянин України, народився 18.03.1974 р., освіта вища, член політичної партії «СЛУГА НАРОДУ», член фракції ПП "СЛУГА НАРОДУ", директор КНП «Маньківський ЦПМСД», місце проживання:

Виборчий округ №3.

Самойленко Віктор Володимирович

Громадянин України, народився 28.02.1959 р., освіта вища, безпартійний,  голова СФГ «Відродження», місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл

Барановський Сергій Вікторович

Громадянин України, народився 07.04.1987 р., освіта вища, безпартійний, член фракції ПП "ПРОПОЗИЦІЯ", фізична особа-підприємець, голова ГО "Земляки Маньківщини", місце проживання: с. Подібна, Уманський р-н, Черкаська обл.

Мельник Віталій Іванович

Громадянин України, народився 17.02.1965 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ", член фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", заступник генерального директора  ТОВ «Кищенці»,  місце проживання:

с. Добра,Уманський р-н, Черкаська обл.

Скорик Павло Васильович

Громадянин України, народився 28.11.1954 р., освіта професійна технічна, член ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», пенсіонер, місце проживання:

смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Шевченко Віктор Петрович

Громадянин України, народився 21.06.1966 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ", голова фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", директор СФГ "Шевченко",  місце проживання:

с.Подібна,Уманський р-н, Черкаська обл.

Демченко Володимир Андрійович

Громадянин України, народився 27.02. 1972 р., освіта вища, безпартійний, тимчасво не працює, місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Войтенко  Анатолій  Петрович

Громадянин України, народився 18.08.1965 р., освіта вища, член ВО «Свобода»,  пенсіонер, місце проживання:

Шевченко Віталій Вікторович

Громадянин України, народився 14.08.1991 р., освіта вища, член партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»,  заступник директора СФГ «Шевченко», місце проживання:

с. Подібна,Уманський р-н, Черкаська обл.

Лещенко Світлана Іванівна

Громадянка України, народилася 01.01.1970 р., освіта вища, безпартійна, голова фракції ПП "СЛУГА НАРОДУ", місце проживання: смт Маньківка,Уманський р-н, Черкаська обл.

Глобенко Олександр Васильович

Громадянин України, народився 07.09.1988 р., освіта вища, безпартійний, голова фракції ПП "ПРОПОЗИЦІЯ", фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Подібна, Уманський р-н, Черкаська обл.

Скорик Вадим Павлович

Громадянин України, народився 25.04.1978 р., освіта вища, член ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»,  вчитель Потаська ЗОШ, місце проживання:

Панчук-Золотухіна Юлія Іванівна

Громадянка України, народилася 22.09.1976 р., освіта вища, член ВО Батьківщина, голова фракції ВО "Батьківщина", директор територіального центру соціального обслуговування населення, місце проживання: смт Маньківка,Уманський р-н, Черкаська обл.

Риндюк Валентин Сергійович

Громадянин України, народився 28.11.1981 р., освіта вища, безпартійний,  головний інженер СФГ «Петровіт», місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Ремінний Петро Васильович

Громадянин України, народився 22.10.1967 р., освіта вища, безпартійний,  фізична особа-підприємець, місце проживання: смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл.

Іваненко Андрій Анатолійович

Громадянин України, народився 11.12.1966 р., освіта вища,безпартійний, член фракції ВО "ЧЕРКАЩАНИ", голова Маньківської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок,  місце проживання:

Гончарук Дмитро Ілліч

Громадянин України, народився 27.10.1957 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Європейська Солідарність",  член фракції ПП "ЧЕРКАЩАНИ", пенсіонер, місце проживання: