Кулинич Сергій Леонідович

Фото без описуКулинич Сергій Леонідович народився 14 лютого1987 року у селі Поташ, Тальнівського району. У 2002 році Сергій здобув неповну середню освіту у Потаській школі.  У 2004 році закінчив одинадцять класів і здобув середню освіту у с. Мошурові. Потім навчався у Херсонського морехідному училищі на судноводія торгового транспорту, який закінчив у 2007 році. Строкову службу проходив в м. Біла Церква 72 бригада «Чорні Запорожці».

Після працював на цегельному заводі та в лісництві. З 2017-2019 рр. проходив службу в лавах ЗСУ за контрактом у званні Сержант, навідник бойової машини БМП.

У 2009 році доля поєднала нашого Героя із дівчиною Оленою. Разом ростили діточок Софію, Олю та Олександра. Оля - солдат Військового інституту ім. Т.Г.Шевченка, рішення про військову службу приймали разом з батьком.

Після повномасштабного вторгення 06 березня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

З 13 березня 2022 року до дня загибелі проходив службу  в Національній Гвардії України.

Сергій Леонідович за період служби отримав бойову  нагороду, за участь в боях «Світлодарська дуга».

29 лютого 2024 року під час  виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Терни Донецької області, 1-ша Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» сержант, навідник бойової машини БМП Сергій Леонідович Кулинич прийняв свій останній бій.