Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Звіт депутата Маньківської селищної ради Попелюха Олександра Юрійовича за 2023 рік

Відвідуваання пленарних засідань та засідань постійних комісій за період з 01.01.2023  по 31.12.2023:

 1. Іваненко Адрій Анатолійович – був присутній на 10 з 12 сесій.
 2. Іжко Іван Павлович – був присутній на 10 з 12 сесій.
 3. Мельник Віталій Іванович - був присутній на 9 з 12 сесій.
 4. Павленко Алла Олексіївна – була присутня на 12 з 12 сесій.
 5. Попелюх Олександр Юрійович – був присутній на 12 з 12 сесій.
 6. Шевченко Віктор Петрович - був присутній на 11 з 12 сесій.

          За звітний період було розглянуто та вирішено позитивно 124 звернення громадян.

Протягом звітного року депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради працювали у напрямках, задекларованих виборчою програмою та з урахуванням потреб жителів громад, але здебільшого робота депутатів фракції була спрямована на забезпечення та допомогу  ЗСУ та іншим військовим формуванням. Так, за сприяння депутатів та члена обласної ради  ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Миколи СЕВЕРИНА протягом 2023 року було придбано і передано в ЗСУ 11 автомобілів, а також закуплено обладнання на суму близько 300 тисяч гривень. Окрім того, член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Северин та депутати: Шевченко В., Мельник В. Іжко І., Попелюх О. та підприємства, де вони працюють, систематично здійснювали внески на рахунок благодійної організації «Благодійний  фонд розвитку Маньківщини», робота якої спрямована на забезпечення потреб ЗСУ, мобільних оперативних груп ППО та вимушених переселенців.

          Протягом звітного депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Маньківської селищної ради завжди активно долучалася до заходів обласної організації. Так, для підсилення наших захисників, доєдналися до  придбання 200 дронів-камікадзе із моніторами та пультами управління, які було розподілено між вісьмома військовим частинам, в яких служать мешканці нашої громади. Протягм травня-червня брали участь у забезпеченні продуктами харчування, засобами захисту та 20 тоннами питної води постраждалих жителів Херсонщини. Депутати фракції  підтримали створення та функціонування Інклюзивного освітнього Хабу "ЧЕРКАЩАНИ" в м.Умань, який активно співпрацює із комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Маньківської селищної ради. За постійної співпраці депутатів з фракцією ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в обласній раді та активної підтримки депутата обласної ради Ігоря ВІШТАКА було залучено кошти для будівництва протирадіаційного укриття Маньківського ЗЗСО №1. Протягом року систематично надавалась допомога внутрішньо переміщеним особам громади продуктами харчування, а також військовослужбовцям, що знаходились на реабілітації у Маньківській багатопрофільній лікарні.

         

Значна активна робота проведена депутатом Іжком Іваном Павловичем, як головою постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів, зокрема:  

 Безпосередньо брав учать у вирішенні наступних питань громади та прийнятті відповідних рішень:

 • Виконання бюджету громади 2023 року.
 • Аналіз надходжень до місцевого бюджету та пошук шляхів його додаткового наповнення;
 • Участь у обговоренні та прийнятті бюджету на 2024 рік;
 • Фінансування некомерційних підприємств первинної та вторинної ланки медицини Маньківщини;
 • Аналіз раціональності виділення бюджетних коштів на потреби громади.

Спільно з профільними асоціаціями, брав активну участь у розробленні законопроектів у сфері діяльності сільськогосподарських виробників в умовах воєнного часу та у розробці та складанні фінансових планів комунальних некомерційних підприємстві громади.

Працюючи за сумісництвом директором ТОВ «Кищенці Фрутс», організував безоплатну передачу продуктів харчування, овочів (цибуля, морква, столовий буряк) та цукру лікарням Уманського району, дитячим садкам та школам сіл Добра, Кищенці та Дзензелівка, на загальну суму 87 тисяч гривень.

Постійно проводив роботу по збору інформації щодо проблем жителів громади, зокрема під час проведення особистих зустрічей при об’їзді населених пунктів Маньківської СТГ. За результатами звернень жителів Маньківки та сіл Харківка, Мала Маньківка, Дзензелівка, Кищенці, Добра, організував виділення коштів з бюджету та залучення спонсорських коштів для проведення благоустрою вказаних населених пунктів на загальну суму 4 млн. грн. Також ТОВ «Кищенці» систематично брали участь у прогортанні снігу та організації вивезення сміття.

Влітку, за сприяння ТОВ «Кищенці», з метою популяризації ведення активного способу життя та зайняття спортом, прийняв участь у організації проведення спортивних змагань між жителями сіл нашої громади та інших громад Уманського району.

Систематично організував допомогу ЗСУ, зокрема передачу чималої кількості матеріальних та технічних засобів 404 – му стрілецькому батальйону, до складу якого входять багато жителів нашої громади.

Депутат Мельник Віталій Іванович проягом звітного періоду на своєму виборчому окрузі організував та частково профінансував ремонт Красноставського сільського клубу (натяжна стеля, будматетріали, надання вантажної техніки та послуг з перевезення); забезпечував дровами для опалювання приміщень ФАПу, адмінприміщення та будинку культур. Систематично надавав допомогу у вигляді дров та техніки військовослужбовцям та сім’ї зниклого безвісти захисника.

  Депутат Павленко Алла Олексіївна, як секретар ради, протягом звітного періоду підготувала та організувала роботу 12 пленарних засідань сесій селищної ради, на яких було прийнято 744 рішень, які успішно були затвердженні на чергових сесіях, 27 рішень було розроблено та підготовано нею особисто, а також брала участь у 19 засіданнях виконавчого комітету селищної ради,  на яких було прийнято 217 рішень. За її сприяння 11 жителів громади отримали одноразову матеріальну допомогу обласної ради на лікування, з них 5 військовослужбовців ЗСУ на реабілітацію після поранень.

За фінансової підтримки благодійної організації «Благодійний  фонд розвитку Маньківщини» та інших меценатів налагодила виготовлення хімічних сольових грілок для забезпечення теплом наших захисників. За її ініціативи, спільно із іншими депутатами, працвіникми селищної ради та небайдужими мешканцями громади, було зібрано та відправлено до Миколаєва два гуманітарні вантажі, близько 12 тонн   продуктів, питної води, засобів гігієни та побутової техніки, одяг, побутові речі, іграшки для дітлахів і корм для домашніх улюбленців для постраждалих жителів Херсонської області  у партнерстві з  Миколаївською благодійною асоціацією «МИР ЧЕРЕЗ ДУХОВНЕ ВІДРОДЖЕННЯ», яка безпосередньо територіально займається волонтерською діяльністю.

За сприяння та активної участі депутата Попелюха Олександра Юрійовича та ТОВ «Дукра Агро» було надано фінансової допомоги на ремонт техніки для ЗСУ та фінансової підтримки мобілізованим  працівникам та жителям села Роги для закупівлі приладів та обладнання на загальну суму понад 430 тисяч гривень. Закладам освіти с. Роги на будівельні матеріали для здійснення ремонту, а також для відзначення свят було надано фінасову підтримку на суму 50 тисяч гривень.

Благоустрій населених пунктів

 

У Подібній за сприяння депутата Віктора Петровича Шевченка, який з власних коштів виділив 260 тис.грн., було здійснено ремонт дорожнього покриття вулиць Центральної, Миру, Молодіжної, Київської, Сонячної, Соборної та Братів Шевченків.

За сприяння та фінансової підтримки Віктора Шевченка у с. Подібна встановлено бювет для жителів села для забезпечення їх якісною питною водою.

В зимовий період СФГ Шевченко, керівником якого є Віктор Шевченко, здійснювало прогортання снігу  по селу. На даний час проводиться облаштування водоймища в центрі населеного пункту Подібна з усіма належними для цього заходами (вичистка грунту, розчищення і т.д.) за кошти  В.П.Шевченка.

Як фінансовий директор ТОВ «Кищенці», Іван Іжко організував фінансування проведення ремонту дорожнього покриття під’їзної дороги до села Добра вартістю майже 200 тисяч гривень.

У селах Роги та Молодецьке за сприяння депутата Олександра Попелюха та ТОВ «Дукра агро» було надано фінансову допомогу для проведення ямкового ремонту дорожнього покриття на загальну суму 212 тисяч гривень, а також проведено ремонт артезіанської свердловина у с.Роги .

Депутат Віталій Мельник на своєму виборчому окрузі забезпечив:  вивезення сміття з кладовищ та пальне для косіння на Красноставському кладовищі у весняно-осінній період; обкошування бур’янів від траси Київ-Одеса до с. Добра; систематично надавав техніку для обрізки дерев та заміни, ремонту вуличного освітлення; привів до ладу польову греблю (надавав бульдозер, трактор); прогортання снігу.

          У 2023 році депутати та член обласної ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Северин долучилися до спорудження меморіального комплексу «Алея Слави» у селищі Маньківка, а також М.Северин та В.Шевченко фінансово долучилися до встановлення районної Алеї памяті в м.Умань.

         

Підтримка закладів дошкільної та загальної освіти та обдарованої молоді

             Традиційно, вітання від Маньківської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  отримали наймолодші жителі громад: діти-сироіти та діти, позбавлені батьківської опіки та піклування, патронатної родини, дітей загиблих та зниклих безвісти воїнів ЗСУ, а також до родин тих, хто нині перебуває в полоні у вигляді солодких подарунків До Дня захисту дітей та Дня святого Миколая, а також не оминули увагою військовослужбовців, які перебувають на лікуванні та реабілітації після поранень у Маньківській багатопрофільній лікарні. 

          У с.Подібна за фінансової підтримки Віктора Шевченка здійснено ремонт укриття у ЗДО, також замінено 10 дверей у класах та відремонтована підлога в школі на другому поверсі.

           Депутат Мельник Віталій придбав спортивний інвентар для Добрянського ЗЗСО та традиційно подарунки до Дня захисту дітей для дошкільнят.           

 Ми постійно підтримуємо соціальні та волонтерські проекти, заклади освіти та категорійні родини. Ми намагаємося допомогти кожному, хто звертається. Чимало справ, підтримки і допомоги нашим бійцям –  на це спрямовувалась діяльність кожного небайдужого депутата і представника ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Це все – наша спільна справа, наш шлях до Перемоги.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень