A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Новини

Дата: від до Скинути

До Дня пам’яті жертв Голодомору долучайтеся до акції «Запали свічку»

  Щорічний День пам’яті жертв Голодомору 1932- 1933 років відзначатиметься у суботу, 27 листопада. Загальнонаціональні заходи та інформаційна кампанія розпочалися ще за кілька тижнів до цього дня. До цієї пам'ятної дати Український інститут національної пам'яті, що входить до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, розробив соціальну рекламу. У фокусі цьогорічної соціальної реклами - діти як найвразливіша категорія жертв радянського геноциду.

16:14 26.11.2021

Депутати на черговій сесії заслухали звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів Маньківської селищної ради за 2020-2021 роки

  25 листопада 2021 року, під головуванням селищного голови Валерія Івасюка відбулось пленарне засідання чергової 15 сесії Маньківської селищної ради, у ході якої депутати заслухали звіт голови громади про діяльність виконавчих органів Маньківської селищної ради за 2020-2021 роки. Відтак, проєкт рішення щодо звіту підтримали 20 народних обранців із 22 присутніх. Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій. 

14:35 26.11.2021

Повідомлення про коригування тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

  Відповідно до  ЗУ «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 № 2189-VIII   запроваджено  щорічне встановлення  тарифів на послуги з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення.  Маньківською селищною радою зареєстровано  заяву № 4627/02-20 від 23.11.2021 року про встановлення коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надаються КП «Комунальник М» для населення,бюджетних організацій та інших споживачів на 2022 рік.

17:53 24.11.2021

Продовжуються перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів на території громади

Моніторинговою групою з питань перевірок стану забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя на території Маньківської селищної територіальної громади у складі працівників Маньківського управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби України в Черкаській області, відділу поліцейської діяльності № 1 Уманського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, Маньківської селищної ради продовжуються перевірки стану дотримання карантинних протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання на території Маньківської селищної територіальної громади.

12:18 24.11.2021

Наслідки вчинення домашнього насилля

Поняття терміну «домашнє насильство» визначене Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та означає діяння фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають чи проживали однією сім’єю, але не перебувають у родинних відносинах чи у шлюбі між собою. Тобто, це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому шкоду.

17:22 23.11.2021

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОШИРЕННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.Стаття 28 Конституції України гарантує кожному право на повагу до його гідності.Частина 4 статті 32 Конституції України гарантує кожному судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім’ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

16:12 23.11.2021

Зарплата в «конвертах» - наслідки для працівників

Протягом тривалого часу однією з найбільш актуальних проблем в Україні у сфері оплати праці є заробітна плата в «конвертах». Така форма оплати праці є наслідком прийняття на роботу працівника без офіційного оформлення трудових відносин. Роботодавець мотивує це випробувальним терміном, тимчасовими фінансовими труднощами, більшим розміром заробітної плати, якщо вона буде  виплачуватись «в конверті» тощо.

14:54 23.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень