A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Маньківська громада
Черкаська область, Уманський район

Новини

Дата: від до Скинути

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЖИТЛОМ, ЩО ПРИСТОСОВАНЕ ДО ЇХНІХ ПОТРЕБ

15 липня 2021 року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю» № 1665-ІХ. Законом внесено зміни до Житлового кодексу Української РСР та Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

13:00 05.08.2021

ХХХХХVIII Регіональний Форум „Органічна Україна 2021. Черкаси“

  6 серпня ц.р. з 10 до 12 години відбудеться ХХХХХVIII Регіональний Форум „Органічна Україна 2021. Черкаси“, який проводиться Громадською спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів „Органічна України“ спільно з Департаментом агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (надалі – Департамент). Захід проводиться за підтримки Швейцарії у рамках швейцарськоукраїнської програми „Розвиток торгівлі з вищою додатною вартістю в органічному та молочному секторах України“, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). Запрошуємо до участі керівників та працівників, які здійснюють координацію у сфері агропромислового розвитку. Програма Форуму містить докладну інформацію щодо спікерів та тем виступів.

12:55 05.08.2021

Джура для поважних

Наші пенсіонери -це взірець того, як потрібно з користю проводити свій час. Як ми й анонсували 30.07.2021р на стадіоні о 9.00 враз стало гамірно та весело,адже сьогодні проводиться ІІІ етап спортивних змагань для пенсіонерів - "Джура для поважних",яка була започаткувана за ініціативи директора Центру Панчук-Золотухіної Юлії та впроваджується в життя працівниками відділення в умовах денного перебування у рамках надання соціальної послуги -соціальна адаптація. Відвідувачі відділення сіл Подібна, Дзензелівка, Молодецьке , Вікторівка та смт.Маньківка з"їхалися продемонструвати свою спритність,винахідливість,витривалість та вміння працювати в команді.

16:55 30.07.2021

До уваги землекористувачів Маньківської громади

Шановні власники земельних ділянок та землекористувачі Маньківської ОТГ.  З метою надання уточненої інформації, необхідної для обчислення і справляння плати за землю у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, до Маньківського відділення Уманської ОДПІ, у разі приватизації, оформлення, переоформлення, придбання, прийняття спадщини та інших нотаріальних дій, просимо надавати копії правовстановлюючих документів на землю (Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі – продажу та ін..) у відділ земельних відносин, екологічних питань та благоустрою Маньківської селищної ради (смт.Маньківка, вул..Шевченка,9,  1 поверх  кабінет №7). Також,  у разі виходу на пенсію власника земельної ділянки, просимо надавати копію пенсійного посвідчення.

16:49 30.07.2021

Смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

16:43 30.07.2021

Перші результати роботи перехідної моделі впровадження е-лікарняних

Сьогодні в Україні триває перехідна модель впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності – до 01 вересня залежно від закладу охорони здоров’я працівникам можуть видати звичний паперовий листок непрацездатності або сформувати медичний висновок. Близько 560 лікарень вже створюють для своїх пацієнтів медичні висновки, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні.

16:40 30.07.2021

Відмінності оформлення тимчасової непрацездатності у випадку е-лікарняних

В Україні триває перехідний період впровадження е-лікарняних. До формування медичних висновків, на підставі яких для застрахованих осіб автоматично формуються е-лікарняні, вже залучені лікарі понад 550 медичних закладів.

16:38 30.07.2021

УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття.

09:44 30.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень