У Маньківській громаді вшанували пам'ять загиблого Героя Сергія Кравченка

Роки...Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. Хай горять свічки пам’яті, як болючий щем про всіх наших ГЕРОЇВ, які навічно стали журавлями...

10:44 04.04.2024

Працівники виконавчого апарату Маньківської селищної ради долучилися до акції «ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА»

Вчора селищний голова Валерій Івасюк, керівники та спеціалісти виконавчого апарату Маньківської селищної ради разом з місцевими активістами Альоною Хован та Наталією Маренюк, працівниками комунального підприємства «Комунальник-М» долучилися до акції «ОЗЕЛЕНЕННЯ СЕЛИЩА».

15:08 03.04.2024

Подяка енергетикам за оперативність відновлення електропостачання домоволодінь мешканців Маньківської громади

Селищний голова Валерій Івасюк  та жителі Маньківської громади висловлюють щиру вдячність працівникам Маньківської філії відокремленого структурного підрозділу «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» за оперативне відновлення високовольтної спецлінії № 1 ПЛ-10 Кв с.Роги, пошкодженої під час вчорашньої негоди.

10:20 03.04.2024

Розпочався ІІІ етап змагань з 5 видів спорту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».16 команд хлопців та дівчат розпочали змагання за першість з волейболу. У групі А серед хлопців перемогу здобула команда Уманської гімназії № 5 Уманської міської ради, 2 місце – Розсішський ліцей Христинівської міської ради, 3 місце – Юрківський ліцей Паланської сільської ради.

11:33 02.04.2024

Педагогічний івент керівників закладів освіти

Концепція НУШ визначила основні напрямки реформування освітньої галузі та суттєво вплинула на систему управління Нової української школи. Яким має бути управління закладу освіти в умовах реалізації Концепції НУШ - про це велася мова на педагогічному івенті для керівників закладів освіти, який пройшов 28 березня на базі Дзензелівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за ініціативи та організаційно-методичної підтримки відділу освіти, молоді та спорту Маньківської селищної ради, центру професійної підготовки педагогічних працівників.

11:16 02.04.2024

ДО УВАГИ ОГОЛОШЕННЯ! ВАКАНСІЯ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПИТАНЬ МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ!

Маньківська селищна рада запрошує на вакантну посаду органу місцевого самоврядування головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи. За детальною інформацією звертатися у робочі дні ( Пн.- Пт.) до відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Маньківської селищної ради, який знаходиться за адресою: с-ще Маньківка; вул. Шевченка 9; 1 поверх; каб. № 1; тел. 6-18-74.

17:08 01.04.2024

ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИМ ГОСПОДАРСТВАМ ТА ІНШИМ ВИРОБНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ. Оголошення про дотацію.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 (із змінами ПКМУ № 300 від 15.03.2024). Отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції (далі - отримувачі).

14:41 01.04.2024

Спалювати листя та суху траву – заборонено

Щороку восени та навесні починається сезон спалювання сухостою. Чи знаєте ви, що спалювання листя та сухої трави заборонено в Україні? Це не лише шкодить довкіллю, а й вашому здоров’ю. До того ж, це може призвести до серйозних юридичних наслідків. Про це інформують у Мінюсті України.

09:49 01.04.2024

Юні маньківчани змагалися в обласному конкурсі з робототехніки

22 березня 2024 року на   Черкащині  стартував  фестиваль   науки  та   робототехніки  «ROBOTERRA. Майбутнє  України  в  твоїх  руках». Захід  відбувся  на  базі КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»,  в  якому   взяли  участь   36  закладів  із  7  областей.

09:29 01.04.2024