В Молодецькому тривають роботи по благоустрою населеного пункту

Санітарний стан та благоустрій територій це візитівка кожної територіальної громади. Тому, з настанням весни, прибирання та впорядкування території навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, території вулиць тривають по всіх населених пунктах громади.

09:33 26.04.2024

Звернення селищного голови Валерія ІВАСЮКА з нагоди Дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу

Шановна Маньківська громадо! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні у цілому світі день пам’яті! Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу! Про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства. У результаті аварії на Чорнобильській АЕС було викинуто в 100 разів більше радіації, ніж від ефекту атомних бомб, скинутих на Хіросіму і Нагасакі в 1945-у році. Ядерні дощі пройшли так далеко, що дійшли навіть до Ірландії.

08:29 26.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ про обробіток посівів ріпаку на полях в адмінмежах c.Кищенці

ТОВ «КИЩЕНЦІ» повідомляє про те що в період з 27.04.2024 по 30.04.2024р. буде проведено інсектицидно-фунгіцидний обробіток посівів ріпаку на полях в адмінмежах с.Кищенці. Часовий період використання препаратів: згідно вимог та вказівок по використанні даних препаратів та згідно технологічних регламентів по обробітку сільськогосподарських культур даними препаратами. (з 19:00 до 06:00).

08:18 26.04.2024

Пройшла перевірка якості роботи соціальних працівників в Рогах

23 квітня 2024 року завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Галина Криштопа завітала до мальовничого та гостинного села Маньківської громади - Роги, де працюють соціальними робітниками Світлана Вовк та Наталія Черних, у яких на обслуговуванні перебуває 22 пенсіонери, у тому числі 3 особи з інвалідністю. Головними питаннями, озвученими підопічними під час спілкування, є забезпечення паливом, оформлення субсидії та отримання одноразової матеріальної допомоги особами з інвалідністю. Пенсіонери отримали необхідну інформацію щодо вирішення даних питань.

15:50 25.04.2024

Навіки в строю: на Маньківщині навколішки попрощалися із загиблим Героєм-захисником Миколою Деркачом

Сьогодні минає 792-ий день війни від початку повномасштабного вторгнення, яке розпочала армія російської федерації проти України. Знову пекучий біль і гіркий смуток війни торкнувся нашої Маньківської  громади, з яким неможливо змиритися та прийняти. Жорстока війна не перестає нагадувати про себе.

14:21 25.04.2024

Метеостанцї Черкащини фіксують ЖОВТИЙ ДОЩ

УВАГА!  Синоптична ситуація, що склалася наразі в атмосфері, сприяє транспортуванню пилу з Сахари на Черкащину. За такої ситуації спостерігаються помутніння неба та “брудні дощі”, які можуть забруднити автомобілі та верхній одяг. Наразі хмари пилу вже в нашому регіоні. Метеостанцї Черкащини фіксують ЖОВТИЙ ДОЩ.

11:59 24.04.2024

Члени виконкому заслухали звіт про роботу завідувача сектору культури та туризму Маньківської селищної ради за 2023 рік

23 квітня 2024 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Маньківської селищної ради, яке провів голова громади Валерій Івасюк. У роботі взяли участь 10 членів виконкому, керівники відділів та структурних підрозділів селищної ради. На порядок денний винесено 20 питань. Традиційно засідання розпочалося з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих у російсько-українській війні.

09:50 24.04.2024

У Маньківській бібліотеці відбулося чергове заняття з комп'ютерної грамотності

23 квітня 2024 року на базі Хабу цифрової освіти КЗ "Маньківська публічна бібліотека" відбулося чергове заняття з комп'ютерної грамотності для слухачів КУ "Центр надання соціальних послуг" на тему "Інтернет - магазин: доступно, легко, зручно". Викладач курсу Яна Коберніцька - Самелюк в доступній формі навчила робити онлайн - замовлення бажаного товару, розрізняти види доставки та оплати, фільтрувати його за виглядом, ціною, кольором та інше. Всі залишилися задоволеними та "підкованими" новими знаннями.

09:48 24.04.2024

Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм Деркачом Миколою Анатолійовичом!

Завтра, 24 квітня 2024 року,  відбудеться прощання із загиблим Героєм, жителем Маньківської селищної територіальної громади – Деркачом Миколою Анатолійовичом. Провести в останню дорогу захисника можна буде о 10-30 год. по шляху слідування по вул. Шевченка (від прокуратури до торгівельного центру "Квіточка").

19:50 23.04.2024