Вітаємо з днем народження голову СФГ "Філіція" та "Баландіна" Олександру БУГАЙ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Філіція" та "Баландіна" Олександру БУГАЙ – з нагоди  Дня народження!

08:15:03 25.07.2024

Вітаємо з днем народження виконавчого директора СФГ "Петровіт" Петра ДРАГОПУЗА с.Попівка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають виконавчого директора   СФГ "Петровіт" Петра ДРАГОПУЗА – з нагоди  Дня народження!

09:23:58 18.07.2024

Вітаємо з днем народження начальника Поминицької дільниці ТОВ "Кононівський елеватор" Олексія ПОГРЕБНЯКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  начальника Поминицької дільниці ТОВ "Кононівський елеватор" Олексія ПОГРЕБНЯКА – з нагоди  Дня народження!

08:40:41 12.07.2024

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Кожухівський" Петра КОЖУХІВСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Кожухівський" Петра КОЖУХІВСЬКОГО – з нагоди  Дня народження!

08:30:48 10.07.2024

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Браславський" Анатолія БРАСЛАВСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Браславський" Анатолія БРАСЛАВСЬКОГО – з нагоди  Дня народження!

08:25:28 10.07.2024

Вітаємо з днем народження провідного спеціаліста відділу фінансів бухгалтерського обліку і звітності Тетяну ЯКИМЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають провідного спеціаліста відділу фінансів бухгалтерського обліку і звітності Тетяну ЯКИМЕНКО – з нагоди  Дня народження!

07:55:56 09.07.2024