Привітання

Вітаємо з ювілеєм адміністратора центру надання адміністративних послуг с.Паланочка Ольгу ЦИП’ЯЩУК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають адміністратора центру надання адміністративних послуг с.Паланочка Ольгу ЦИП’ЯЩУК – з Ювілеєм!

08:29:51 25.04.2024

Вітаємо з ювілеєм старосту Дзензелівського старостинського округу Ларису БУКАНЬ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  старосту Дзензелівського старостинського округу Ларису БУКАНЬ – з Ювілеєм!

08:16:02 18.04.2024

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста відділу соціального захисту Ірину ГУЛЯЩУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста відділу соціального захисту Ірину ГУЛЯЩУ – з нагоди  Дня народження!

08:04:49 16.04.2024

Вітаємо з днем народження начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку і звітності Андрія ХИЖНЯКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають начальника відділу фінансів, бухгалтерського обліку і звітності Андрія ХИЖНЯКА  – з нагоди  Дня народження!

09:02:55 14.04.2024

Вітаємо з днем народження охоронника відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Олександра ВЛАСЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  охоронника відділу документообігу та організаційно-господарської роботи Олександра ВЛАСЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:07:19 14.04.2024