Привітання

Вітаємо з днем народження оператора редакційно-інформаційного сектору КЗ "Маньківський селищний центр культури і дозвілля селищної ради" Людмилу БАБІЙ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають оператора редакційно-інформаційного сектору КЗ "Маньківський селищний центр культури і дозвілля селищної ради" Людмилу БАБІЙ – з нагоди  Дня народження!

08:15:44 23.03.2024

Вітаємо з ювілеєм виконавчого директора ТОВ "Дзензелівське" Олексія ГОМЕНЮКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають виконавчого директора ТОВ "Дзензелівське" Олексія ГОМЕНЮКА – з Ювілеєм!

08:10:18 22.03.2024

Вітаємо з днем народження головного спеціаліста з проведення спрощених публічних закупівель відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Любов ХАРКІВ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають головного спеціаліста з проведення спрощених публічних закупівель відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Любов ХАРКІВ – з нагоди  Дня народження!

08:00:19 22.03.2024

Вітаємо з ювілеєм депутата Маньківської селищної ради, директора КНП "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ігоря НАУМЦЯ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, директора КНП "Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ігоря НАУМЦЯ – з Ювілеєм!

08:00:44 18.03.2024

Вітаємо з днем народження колишнього секретаря Харківської сільської ради Валентину БОНДАРЕНКО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього секретаря Харківської сільської ради Валентину БОНДАРЕНКО – з нагоди  Дня народження!

08:56:28 06.03.2024

Вітаємо з днем народження фізичну особу - підприємця Олексія ЧОРНОПИСЬКОГО с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  фізичну особу - підприємця Олексія ЧОРНОПИСЬКОГО – з нагоди  Дня народження!

08:37:00 06.03.2024