Привітання

Вітаємо з днем народження діловода Дзензелівського старостинського округу Яніну ЦАРЮК!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  діловода Дзензелівського старостинського округу Яніну ЦАРЮК – з нагоди  Дня народження!

08:15:43 19.05.2024

Вітаємо з днем народження директора ТОВ "Еко Фудз" Валерія ОГОРОДНІКА с.Дзензелівка!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають директора ТОВ "Еко Фудз" Валерія ОГОРОДНІКА – з нагоди  Дня народження!

08:20:39 16.05.2024

Вітаємо з днем народження Почесного громадянина Маньківського району Сергія Дементійовича ТИТАРЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  Почесного громадянина Маньківського району Сергія Дементійовича ТИТАРЕНКА – з нагоди  Дня народження!

08:00:55 14.05.2024

Вітаємо з ювілеєм старосту Кривецького старостинського округу Віктора СЛЮСАРЕНКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають старосту Кривецького старостинського округу Віктора СЛЮСАРЕНКА – з Ювілеєм!

08:00:46 10.05.2024

Вітаємо з днем народження депутата Маньківської селищної ради, директора ПП "Перлина" Сергія ТУРЧЕНКА с.Молодецьке!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата Маньківської селищної ради, директора ПП "Перлина" Сергія ТУРЧЕНКА – з нагоди  Дня народження!

09:13:33 07.05.2024

Вітаємо з ювілеєм адміністратора відділу центру надання адміністративних послуг Інну ДИМИТРОВУ!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  адміністратора відділу центру надання адміністративних послуг Інну ДИМИТРОВУ – з Ювілеєм!

08:00:55 07.05.2024

Вітаємо з днем народження голову СФГ "Славутич" Олександра МАРТИНЮКА с. Поминик!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову СФГ "Славутич" Олександра МАРТИНЮКА – з нагоди  Дня народження!

08:10:48 06.05.2024