Вітаємо з днем народження голову ФГ "Гончарук" с. Добра Валентина ГОНЧАРУКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають голову ФГ "Гончарук" с. Добра Валентина ГОНЧАРУКА  – з нагоди  Дня народження!

08:21:06 11.04.2024

Вітаємо з днем народження колишнього сільського голову Паланочки Бориса ГРЕЧАНОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають колишнього сільського голову Паланочки Бориса ГРЕЧАНОГО – з нагоди  Дня народження!

08:16:39 08.04.2024

Вітаємо з днем народження голову ФГ "Синчук" с. Молодецьке Івана СИНЧУКА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають  голову ФГ "Синчук" с. Молодецьке Івана СИНЧУКА – з нагоди  Дня народження!

08:12:10 07.04.2024

Вітаємо з днем народження депутата селищної ради Сергія БАРАНОВСЬКОГО!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають депутата селищної ради Сергія БАРАНОВСЬКОГО  – з нагоди  Дня народження!

08:09:47 07.04.2024

Вітаємо з днем народження фізичну особу підприємця (діяльність у сфері надання правових послуг) селищної ради Володимира СОРОКОПУДА!

Керівництво, виконавчий апарат та депутатський корпус Маньківської селищної територіальної громади щиро вітають фізичну особу підприємця (діяльність у сфері надання правових послуг) селищної ради  Володимира СОРОКОПУДА  – з нагоди  Дня народження!

08:54:19 05.04.2024